Uždaryti
Beetlejuice Beetlejuice
GREITAI
Beetlejuice Beetlejuice
Premjera
6 rugs. 2024
Režisierius
Tim Burton
Vaidina
Monica Bellucci
Michael Keaton
Jenna Ortega
Pilnas aprašymas

Beetlejuice Beetlejuice

Siaubo Komedija

Pastaraisiais metais kasmet turime po visame pasaulyje labiau už kitas laukiamą kino premjerą (Įsikūnijimas, Barbė, Openheimeris). Šiais metais toks filmas yra šis - stilingos kino vizionieriaus Timo Burtono komedijos tęsinys.

Pilnas aprašymas

Pirmajame filme, dar žinomame pavadinimu „Vabalų sultys", aktoriaus Michaelo Keatono įkūnytas demonas - išdaigininkas Bytldžiusas dviejų „šviežių“ dvasių užsakymu bandė išvaryti iš jų namo žmonių - naujakurių šeimą. Dabat linksmoji kompanija sugrįžta su pastiprinimu!
Po netikėtos tragedijos Dytzų šeimos moterys – mama Delija (aktorė Catherine O'Hara) ir jos antgamtiškų galių turinti duktė Lidija (Winona Ryder) – sugrįžta į apsėstąjį namą. Tik dabar Lidija jau suaugusi ir surimtėjusi, o už išdaigas ir sunkų būdą šeimoje „atsakinga“ jos pačios paauglė dukra Astrida (Jenna Ortega). Būtent Astrida namo palėpėje aptinka nuostabų vietinio miestelio maketą, kuris, žinoma, pasirodo besantis slaptas portalas į anapusinį dvasių pasaulį.
Vos gavęs progą, pasiilgtame name apsilanko ir makiažą pernelyg mylintis demonas (M. Keatonas). Taip pat ne vienas – kompaniją jam palaiko mylima ir mylinti žmona (kurią vaidina Monica Bellucci), o ant kulnų lipa ano pasaulio policininkas (kurį įkūnija Willemas Dafoe). Pamažu aiškėja, kad problemos laukia abiejų pasaulių gyventojų. Na, bet kol kas nors tris kartus neištars pagrindinio veikėjo vardo, juk viskas turėtų būti gerai, ar ne? AR NE?

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

11 Žmonių nori pamatyti

play
Multimedia