Uždaryti
Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049 (Blade Runner 2049)
8,15

Vidutinis vertinimas

Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049 (Blade Runner 2049)

Trileris Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 164 min.

„Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“: fantastikos šedevro tęsinys, kurio reikėjo laukti net 35-erius metus.

Pilnas aprašymas

1982 m. kino teatruose pasirodė niūri Ridley‘io Scott‘o žmonijos ateities vizija „Bėgantis skustuvo ašmenimis“, sukurta pagal fantasto Philip‘o K. Dick‘o knygą „Ar androidai sapnuoja elektronines avis?“. Kritikų atsiliepimai entuziazmu netryško, žiūrovai į kino sales iš pradžių taip pat nesiveržė. Vis tik, laikui bėgant, ši juosta tapo kultine ir dabar yra laikoma vienu geriausių mokslinės fantastikos filmų kino istorijoje.

Praėjus 35-eriems metams, į kino ekranus atkeliauja legendinės juostos tęsinys. Ėmęsis prodiuserio pareigų, R. Scott‘as režisieriaus kėdę patikėjo filmų „Atvykimas“, „Sicario: narkotikų karas“, „Kaliniai“ režisieriui Denis‘ui Villeneuve‘ui.

Istorija prasideda praėjus trisdešimčiai metų po pirmojo filmo įvykių. Jaunas Los Andželo policijos pareigūnas K (aktorius Ryan‘as Gosling‘as) priklauso specialiam „Blade Runner“ likvidatorių padaliniui. Jo užduotis – susekti ir sunaikinti išlikusius androidus („replikantus“). Vieną dieną K sužino paslaptį, potencialiai galinčią sunaikinti žmoniją. Siekdamas išsiaiškinti, kas už to slypi, likvidatorius išsiruošia ieškoti legendinio Riko Dekarto (akt. Harrison‘as Ford‘as), pradingusio prieš 30 metų. Pagaliau suradęs savo pirmtaką, pareigūnas K supranta, kad Dekarto ieškojo ne tik jis. O tai, ką slepia buvęs „Blade Runner“ pareigūnas, gali tapti lemiamu veiksniu žmonijos išlikimo istorijoje.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

263 Žmonės nori pamatyti

92

balsai

8,15

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Susijusios naujienos Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049 (Blade Runner 2049)
Komentarai

Rašyti komentarą Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049 (Blade Runner 2049)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Arnoldas

Arnoldas

06.10.2017, 23:50:56

Labai leeetas, istemptas filmas, man del to prarado 3 zvaigzdes filmas nuo mano vertinimo. Turekit tai omeny. Istorija grazi, 3d grazu, ir t.t nu bet tas letumas, vis norejosi pagreitinti pagrindini aktoriu greiciau eiti, o ne 2 min. rodyt kaip slow motion eina ir t.t ten nuotaikai perteikt ir pan. viskas ok, bet man per letai.

Oktawiusz

Oktawiusz

05.10.2017, 13:05:04

Klasikinių grįžimas