Uždaryti
Bitė Maja. Auksinis kiaušinis (Maya the Bee 3: The Golden Orb)
PREMJERA
Bitė Maja. Auksinis kiaušinis (Maya the Bee 3: The Golden Orb)
Premjera
13 Geg 2022
Trukmė
88 min.
Sukurta
Vokietija, Austrija
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

Bitė Maja. Auksinis kiaušinis (Maya the Bee 3: The Golden Orb)

Nuotykių Animacija Amžiaus cenzas: V 88 min.

Jau trečiąjį kartą pasirodžiusi didžiuosiuose kino ekranuose, bitė Maja neabejotinai pavergs viso pasaulio vaikų širdis dar kartą! Su Maja ir jos geriausiu draugu Viliu visada linksma! Pabudę iš gilaus žiemos miego mažieji padaužos patys pirmieji prikėlė visas bites ir ėmė krėsti išdaigas. Bičių karalienė susiėmė už galvos! Tokios netvarkos avilyje dar nebuvo! Bet bičiuliai nemoka kitaip! Jie taip pasiilgo saulės, gėlių ir nuotykių!

Pilnas aprašymas

Bitei Karalienei leidus, Maja ir Vilis  išskrido tyrinėti pavasario pievų, ir netrukus… nuotykiai juos susirado patys! Visai netikėtai bičiuliai sutinka išsigandusią žaliąją skruzdėlę. Vargšei skruzdėlytei vos pavyko pabėgti, ją persekioja storieji karkvabaliai ir nori atimti… auksinį kiaušinį!  Šis kiaušinis ypatingas! Jeigu jis atsidurs karkvabalių čiuptuvuose, visa žaliųjų skruzdėlių gentis išnyks… Reikia paskubėti ir kuo greičiau nugabenti kiaušinį į Bonsų kalną! Maja ir Vilis sutinka ištiesti pagalbos ranką, bet nei manyti nenumanė, kokia ši užduotis sudėtinga… Pakeliui į Bonsų kalną iš auksinio kiaušinio ėmė ir išsirito….pati tikriausia pati mažiausia skruzdėlių princesė! Sužinoję naujieną karkvabaliai visomis jėgomis stengiasi sutrukdyti Majai ir Viliui nukeliauti į paslaptingąją karalystę! Bet bičiuliai  tvirtai pasiryžę įveikti visas kliūtis ir, kas benutiktų, nugabenti princesę namo!

Pati drąsiausia istorija apie draugystę, pasitikėjimą vienas kitu ir pagalbą geriausiems draugams ,,Bitė Maja. Auksinis kiaušinis” kino teatruose nuo gegužės 13 dienos.

Dubliuota lietuviškai.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Bitė Maja. Auksinis kiaušinis (Maya the Bee 3: The Golden Orb)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.