Uždaryti
BITININKAS (Candyman)
BITININKAS (Candyman)
Premjera
27 Rgp 2021
Trukmė
91 min.
Pilnas aprašymas
6,38

Vidutinis vertinimas

BITININKAS (Candyman)

Siaubo Trileris Amžiaus cenzas: N-16 91 min.

Siaubo klasika grįžta į naują amžių – ar išdrįsi ištarti jo vardą penkis kartus priešais veidrodį?

Pilnas aprašymas

Viename iš Čikagos rajonų, kur kadaise stovėjo „Cabrini-Green“ būsto projektai, kaimynystės gyventojai nuo seno dalinasi legenda apie žudiką su kabliu vietoje rankos. Ši legenda taip pat teigia, kad penkis kartus pasakius jo vardą žiūrint į veidrodį, jis ateis tavęs nužudyti.

Šiais laikais, praėjus daugiau nei dešimtmečiui po paskutinio „Cabrini-Green“ bokšto griūties, dailininkas Anthony McCoy kartu su mylimąja, galerijos direktore Brianna Cartwright, nusprendžia apsigyventi prabangiame lofte, neatpažįstamai pasikeitusiame „Cabrini“ rajone.

Kai Anthony sutikęs kaimynystės senbuvį sužino siaubingąją Bitininko istoriją, jis pradeda tyrinėti šios makabriškos istorijos detales tapydamas savo studijoje, tokiu būdu nesąmoningai atverdamas duris į sudėtingą praeitį, kuri iššaukia bauginančią smurto bangą, pakeisiančią jo likimo kursą.

Originalus filmas „Bitininkas“ pasirodė 1992 m. ir pasakojo apie studijų absolventę, kuri, rašydama disertaciją apie miesto legendas imasi tirti Bitininko legendą. Naujasis filmas laikomas „dvasiniu originalo tęsiniu“.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

32 Žmonės nori pamatyti

8

balsai

6,38

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą BITININKAS (Candyman)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.