Uždaryti
BORDERLANDS: PASLAPTINGA RELIKVIJA (BORDERLANDS)

BORDERLANDS: PASLAPTINGA RELIKVIJA (BORDERLANDS)

Veiksmo Mokslinė fantastika

Pandoros planeta garsėja kaip viena bjauriausių ir pavojingiausių vietų Visatoje. Tą puikiai žino ir nusikaltėlė Lilita (aktorė Cate Blanchett). Gavusi užduotį Pandoroje surasti, išlaisvinti ir pargabenti pagrobtą merginą, kuri, kaip netrukus paaiškėja, yra ir raktas į neįsivaizduojamą galią, galinčią sunaikinti visą Visatą, Lilita puikiai supranta, kad viena to nepadarys. Jai reikia komandos.

Pilnas aprašymas

Norint išgyventi Pandoroje, reikia būti bent šiek tiek trenktam. Todėl Lilita surenka smagiai pakvaišusių bendražygių gaują: buvusį elitinį samdinį Rolandą (akt. Kevin Hart), psichopatišką paauglę-sprogmenų entuziastę Mažają Tiną (Ariana Greenblatt), niekad burnos nepraveriantį Tinos asmens sargybinį Krygą (Florian Munteanu), mokslininkę nučiuožusiu stogu Dr. Tanis (Jamie Lee Curtis) ir visų galų meistrą, cinišką robotą Kleptrepą (kurį įgarsina Jack Black).
Pandoroje smagiosios kompanijos laukia patys įvairiausi monstrai, demonai, tremtiniai, atskalūnai, nusikaltėliai ir praktiškai kiekviename žingsnyje juos nudaigoti tykojanti planetos gamta

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

6 Žmonių nori pamatyti

play
Multimedia