Uždaryti
Daktaras Streindžas 2D
Daktaras Streindžas 2D
Premjera
28 Spl 2016
Trukmė
115 min.
Sukurta
JAV, 2016
Pilnas aprašymas
8,5

Vidutinis vertinimas

Daktaras Streindžas 2D

Nuotykių Veiksmo Fantastinis Amžiaus cenzas: N-13 115 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Chirurgo Styveno Streindžo (akt. Benedict Cumberbatch) gyvenimą aukštyn kojomis apverčia nelemta automobilio avarija: iš nepataisomai sužalotų rankų išlysta sėkminga chirurgo karjera. Supurtyt...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Chirurgo Styveno Streindžo (akt. Benedict Cumberbatch) gyvenimą aukštyn kojomis apverčia nelemta automobilio avarija: iš nepataisomai sužalotų rankų išlysta sėkminga chirurgo karjera.

Supurtytas gyvenimo smūgių, labai talentingas, tačiau arogantiškas ir pasipūtęs daktaras Streindžas vis tik sulaukia naujo posūkio. Po savo sparneliu jį priglaudžia burtininkė (akt. Tilda Swinton) ir ryžtasi šį pasipūtėlį išmokyti visų magijos paslapčių. 

Daktaro kasdienybė visiškai pasikeičia – jis peržengia suvokimo ribas ir atranda alternatyvią tikrovę bei magijos pasaulį, apie kurį ankščiau visiškai nieko nenutuokė ir juo netikėjo. 

Ekranizuoti šią išskirtinę „Marvel“ istoriją buvo planuojama kone trisdešimt metų, ir galiausiai ši unikali galimybė buvo suteikta amerikiečių režisieriui Scottui Derricksonui. Jis patyręs kino meistras – Lietuvoje matėme jo filmus „Gelbėk mus nuo pikto“, „Prarastas rojus“, „Grėsmingas“, „Diena, kai sustojo Žemė“, „Emilės Rouz egzorcizmas“, „Prisikėlęs iš pragaro V“ ir kitus.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
18

balsai

8,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Daktaras Streindžas 2D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.