Uždaryti
Džiumandži: Sveiki Atvykę Į Džiungles (Jumanji: Welcome To The Jungle)
Džiumandži: Sveiki Atvykę Į Džiungles (Jumanji: Welcome To The Jungle)
Premjera
22 Grd 2017
Trukmė
119 min.
Sukurta
JAV, 2017
Režisierius
Jake Kasdan
Vaidina
Dwayne Johnson
Jack Black
Bobby Cannavale
Kevin Hart
Pilnas aprašymas
8,09

Vidutinis vertinimas

Džiumandži: Sveiki Atvykę Į Džiungles (Jumanji: Welcome To The Jungle)

Šeimai Nuotykių Fantastinis Amžiaus cenzas: N-7 119 min.

Prieš 22-ejus metus Robin‘o Williams‘o suvaidintas herojus Alanas Perišas pateko į nepaprasto žaidimo paslaptingu „Džiumandži“ pavadinimu spąstus. Krentant kauliukams, ant žaidimo lentos langelių surašytos pranašystės pildėsi realiame gyvenime. Žaidimo nusviestas į džiungles, Alanas turėjo pasitelkti visus sugebėjimus, kad išgyventų. Atgal į savo gyvenimą jis galėjo sugrįžti tik tuomet, kai žaidimas buvo baigtas.

Pilnas aprašymas

Dabar, praėjus dviem dešimtmečiams, istorija kartojasi. Keturi paaugliai atranda paslaptingą, seną vaizdo žaidimą. Jį įjungę ir pradėję žaisti, jaunuoliai pavirsta savo naudojamais avatarais ir yra nusviedžiami į džiunglių gūdumą. Spenseris tampa drąsiu nuotykių ieškotojų Breivstounu (aktorius Dwayne‘as Johnson‘as), galingo sudėjimo futbolo žvaigždė Fridžas pavirsta vos pusantro metro tesiekiančiu vyruku pravarde Einšteinas (akt. Kevin‘as Hart‘as), viena populiariausių mokyklos merginų tampa vidutinio amžiaus profesoriumi (akt. Jack‘as Black‘as), o tylenė Marta – aršia kovotoja (akt. Karen Gillan).

Ketveriukė netrukus supranta, kad „Džiumandži“ nėra tiesiog žaidimas pramogai. Pagrindinė šio žaidimo užduotis – išgyventi. Pavojai tyko už kiekvieno kampo, ar, tiksliau, už kiekvieno medžio. Kad nugalėtų žaidimą ir sugrįžtų į savo pasaulį bei savo kūnus, ketveriukė privalės leistis į pavojingiausią gyvenimo kelionę, atras tai, ką prieš 20 metų džiunglėse paliko Alanas Perišas ir privalės pakeisti požiūrį tiek į save, tiek į savo draugus. Nes kitu atveju amžiams liks įkalinti žaidime.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

688 Žmonių nori pamatyti

79

balsai

8,09

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Džiumandži: Sveiki Atvykę Į Džiungles (Jumanji: Welcome To The Jungle)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.