Uždaryti
DŽIUNGLIŲ KRUIZAS (Jungle Cruise)
DŽIUNGLIŲ KRUIZAS (Jungle Cruise)
Premjera
30 Lie 2021
Trukmė
128 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais
Pilnas aprašymas
7,11

Vidutinis vertinimas

DŽIUNGLIŲ KRUIZAS (Jungle Cruise)

Šeimai Nuotykių Fantastinis Amžiaus cenzas: N-13 128 min.

Pasak legendos, Amazonės gilumoje auga ypatingas medis, turintis stebuklingų gydomųjų galių. Šią istoriją kažkada išgirdusią mokslininkę Lilę Hoton (aktorė Emily Blunt) tiesiog apsėdo idėja surasti stebuklingą medį ir nuo tada mergina nepaliaujamai ieško bet kokios užuominos, galinčios nukreipti ją teisingu keliu. Degdama noru kuo greičiau įgyvendinti savo svajonę, kartu su savo broliu Lilė patraukia į Pietų Ameriką.

Pilnas aprašymas

Ir čia ji susipažįsta su vietiniu kapitonu Frenku Vulfu (akt. Dwayne Johnson). Vyrukas uždarbiauja plukdydamas nuotykių ištroškusius vakariečius Amazonės upe. Jis nesidrovėdamas reklamuoja savo paslaugas kaip pigiausias rinkoje ir laukinio pasaulio nemačiusius turistus šiurpina pakeliui sumaniai įrengtais siurprizais: kraugeriu begemotu (iškamša, valdoma gudriai paslėptomis virvėmis), vietinių indėnų išpuoliais (jo paties draugeliai, nusamdyti už skatikus) ir panašiais atrakcionais.

Sugundytas Lilės pasiūlytu užmokesčiu, Frenkas sutinka ją ir jos brolį nugabenti ten, kur mergina pageidauja. Ko jie abu nežino – kad pakeliui jų laukia konkuruojanti vokiečių ekspedicija, ieškanti to paties medžio, neįžengiamos džiunglės, kupinos kraupiausių žvėrių ir reptilijų bei tikrų tikriausia magija, kokios nė vienas iš jų nesitikėjo.

Kaip ir „Karibų jūros piratai“, šis nuotaikingas ir linksmas filmas visai šeimai taip pat sukurtas pagal Disnėjaus pramogų parke veikiantį atrakcioną.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

79 Žmonių nori pamatyti

19

balsai

7,11

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą DŽIUNGLIŲ KRUIZAS (Jungle Cruise)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Justina

Justina

13.08.2021, 15:53:19

Filmas visai šeimai (ne tik nuo N-13). Surinkti "perliukai" iš Indiana Džounso, Karibų piratų, Avataro, Mumijos filmų. Deja, grafika prastoka, todėl šiek tiek vaikiškas filmukas. Lengvo turinio, gražių vaizdų, puikių autorių.

box

box

31.07.2021, 12:19:32

DOWNLOAD【2021】 Full Movie ➟ watch.movieshub.icu/it