Uždaryti
Eglutės 5
Eglutės 5
Premjera
30 Grd 2016
Trukmė
89 min.
Sukurta
Rusija, 2016
Pilnas aprašymas
6,77

Vidutinis vertinimas

Eglutės 5

Šeimai Komedija Amžiaus cenzas: N-7 89 min.

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais. Metų kalendoriuje dienos tirpsta – laikas užbaigti darbus, pirkti dovanas ir ieškoti eglutės! Prieš pat Naujuosius, filmų „Nakties sargyba“ ir „Dienos sargyba“ režisierius ir prodiuseris Timuras B...

Pilnas aprašymas

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Metų kalendoriuje dienos tirpsta – laikas užbaigti darbus, pirkti dovanas ir ieškoti eglutės! Prieš pat Naujuosius, filmų „Nakties sargyba“ ir „Dienos sargyba“ režisierius ir prodiuseris Timuras Bekmambetovas visiems laukiantiems stebuklo pateikia tobulai šventinę, jau kultine tapusią situacijų komediją „Eglutės 5“.

Keletas gerai pažįstamų filmo herojų tradiciškai ruošis sutikti Naujuosius metus. Bet prieš tai kiekvienam reikia išspręsti savo problemas. Borisas (akt. Ivanas Urgantas) nori susigrąžinti sūnaus ir žmonos meilę, jam padeda jo geriausias draugas Jevgenijus (akt. Sergejus Svetlakovas). Savo žmoną karštai mylintis Andrejus (akt. Goša Kucenko) yra laimingas, bet meilei gali pakenkti pavydas. Pašėlę jaunuoliai slidininkas ir snieglentininkas pagaliau turi po merginą, bet dėmesys dailiajai lyčiai vis dar pralaimi nelygioje kovoje prieš kompiuterinių žaidimų azartą. Kostia (akt. Kirilas Pletniovas) net viduryje jūros, ant naftos platformos, nori žūtbūt sulaikyti savo pirmąją meilę Eugeniją (akt. Katerina Špica) ištekėti už kito. Jis tiki – kaip sutiksi Naujus metus, taip jie ir praeis.

Visi laukia naujametinio stebuklo: kosmonautai sniego, videoblogeriai – kada juos išgelbės iš užstrigusio lifto. Tik kur užsižaidusiems slidininkui ir snieglentininkui surasti eglutę, kad tradicijos būtų išlaikytos ir stebuklas išsipildytų? Net bobutė Mania ryžtasi surasti savo pirmąją meilę internete! Jai mielai padeda vaikų namų auklėtiniai Varia ir Vova, patyrę stebuklą pirmajame filme „Eglutės“. Gali būti, kad juos, jau paaugusius, taip pat palies pirmosios meilės kibirkštys. Viskas sutinkant Naujuosius yra įmanoma!

Stebuklingas, linksmas, žaižaruojantis filmas „Eglutės 5” skleidžia gerąją šventinę nuotaiką visiems! Komedija buvo filmuojama Rusijoje, Vokietijoje, Pietų Korėjoje, Kazachstane, JAV ir Meksikoje. Vaidina visas Rusijos aktorių žvaigždynas: Ivanas Urgantas, Sergejus Svetlakovas, Kirilas Pletniovas, Goša Kucenko, Katerina Špica, Marija Šukšina, Anna Chilkevič, Aleksandras Golovinas, Janas Capnikas, taip pat nusifilmavo dainininkė ir videoblogerė-žvaigždė Saša Spilberg. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
31

balsai

6,77

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Eglutės 5

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Lolita

Lolita

06.01.2017, 00:11:38

iki kada rodysite si filma?