Uždaryti
Femme
Femme
Premjera
5 bal. 2024
Trukmė
99 min.
Vaidina
George MacKay
Pilnas aprašymas

Femme

Drama Trileris Amžiaus cenzas: 18 99 min.

Nuo kovo 29 dienos kino teatruose kritikų pripažintas, „Berlyno kino festivalyje“ nominuotas, „Britų nepriklausomo kino“ apdovanojimą pelnęs, stiprus, įtraukiantis, provokuojantis, griaunantis, kerštingas, seksualus trileris „Femme“. Džiulis (akt. Nathan Stewart-Jarrett) gyvena dvigubą gyvenimą. Dieną jis niekuo neišsiskiriantis vyrukas, bet atėjus vakarui – tampa savimi ir virsta ryškia, pasitikinčia savimi, pasiruošusia užkariauti pasaulį, „drag queen“, tikra diva, rengiančia fantastinius pasirodymus scenoje.

Pilnas aprašymas

Vieną vakarą tamsiuose Londono skersgatviuose Džiulį, vilkintį sceninius rūbus, žiauriai sumuša rajoniniai banditėliai homofobai, kuriems vadovauja Prestonas (akt. George MacKay). Praėjus keliems mėnesiams, savo užpuoliką Džiulis atpažįsta slaptoje gėjų pirtyje, pilnoje nuogų prakaituotų vyrų kūnų. Energingai viešai kumščiais mojuojantis ir savo seksualinę pakraipą slepiantis „mačo“ jo neatpažįsta. Vis dar negalintis atsigauti po baisaus užpuolimo, Džiulis sugalvoja keršto planą. Suvilioti Prestoną ir paviešinti itin atviras jų nuotraukas „sextube“ kanale –  tai neabejotinai bus skaudus smūgis Prestonui ir sugriaus jo gyvenimą.

Karštos, agresyvios, jausmingos sekso scenos miško gilumoje ar nuošaliose Londono vietose tampa Džiulio keršto misijos dalimi. Tarp vyrų užsimezga pavojingas romanas, kupinas sukčiavimo, nepasitikėjimo, rizikos ir nuolat augančios, nepaaiškinamos traukos vienas kitam. Kas paims viršų – pyktis, nusivylimas ar kažkas daugiau?

„Femme“ – įtemptas ir intymus filmas, balansuojantis tarp seksualumo ir pažeidžiamumo, aukos ir nusikaltimo, švelnumo ir žiaurumo yra puikus reginys kitokio kino ieškančiam žiūrovui.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

38 Žmonių nori pamatyti

play
Multimedia