Uždaryti
Florence
Florence
Premjera
12 Rgp 2016
Trukmė
110 min.
Sukurta
Prancūzija, Didžioji Britanija, 2016
Pilnas aprašymas
8,5

Vidutinis vertinimas

Florence

Biografinis Drama Komedija Amžiaus cenzas: N-13 110 min.

Filmas anglų kalba, su leituviškais subtitrais. Turtinga paveldėtoja ir Niujorko aukštuomenės dama Florence Foster Jenkins (1868-1944) visą gyvenimą svajojo tapti operos soliste. Moteris buvo įsitikinusi, kad yra apdovanota neeiliniu talentu, ...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su leituviškais subtitrais.

Turtinga paveldėtoja ir Niujorko aukštuomenės dama Florence Foster Jenkins (1868-1944) visą gyvenimą svajojo tapti operos soliste. Moteris buvo įsitikinusi, kad yra apdovanota neeiliniu talentu, tačiau iš tikrųjų buvo priešingai – jei „X faktorius“ būtų vykęs prieš šimtą metų, S. Cowell‘as „kniaukiančia kate“ būtų išvadinęs būtent šią dainininkę.

Pagal tikrą istoriją sukurtoje komedijoje pasakojamas Florence (aktorė Meryl Streep) kelias į šlovę, kuriuo ji ėjo nepaisydama jokių kliūčių, aplinkybių ir trukdžių. Kritiką moteris nurašydavo „jos nekenčiantiems konkurentams“, o pašaipas ir juoką priimdavo kaip susižavėjimo ir džiaugsmo ženklą. Tapus pajuokos objektu Florence populiarumas taip išaugo, kad ji buvo pakviesta koncertuoti į prestižinę Karnegio salę daugiau nei 3000 žiūrovų.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
6

balsai

8,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Florence

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Vladas

Vladas

15.08.2016, 22:52:18

Aktoriai nuostabūs. Siužetas beveik eilinis. Bet filmo metu ir juokemes ir verkem. Yra apie ką susimąstyti. Bendras balas 9.