Uždaryti
Geležinis žmogus 3 2D
Geležinis žmogus 3 2D
Premjera
3 Geg 2013
Trukmė
129 min.
Sukurta
JAV, 2013
Pilnas aprašymas
8,88

Vidutinis vertinimas

Geležinis žmogus 3 2D

Nuotykių Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 129 min.

Fimas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Trečiasis pagal „Marvel“ komiksus sukurtas filmas „Geležinis žmogus“ pasakoja apie griūvantį milijonieriaus Toni Starko (akt. Robert Downey Jr.) pasaulį. Įtakingas priešas sunaikina Tonio Sparkso pasaul...

Pilnas aprašymas

Fimas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Trečiasis pagal „Marvel“ komiksus sukurtas filmas „Geležinis žmogus“ pasakoja apie griūvantį milijonieriaus Toni Starko (akt. Robert Downey Jr.) pasaulį. 

Įtakingas priešas sunaikina Tonio Sparkso pasaulį... Todėl šiandien Tonis leidžiasi ieškoti šio niekšo. Milijonierius turi dar vieną tikslą – rasti teroristus, pagrobusius karininkų išrastą virusą, pagreitinantį audinių regeneraciją. 

Siekdamas įveikti vagis Tonis pats išmėgina šį virusą... Ir žmogaus kūnas bei Geležinio žmogaus kostiumas tampa vienu vienetu... Dabar Geležinis žmogus privalo ne tik išspręsti asmenines savo problemas, tačiau ir sustabdyti pasaulinę katastrofą.

Akis į akį susidūręs su priešininku neįtikėtinų galių turintis Geležinis žmogus gali pasikliauti tik savo paties instinktais, sumanumu ir išradimais. Įnirtingoje kovoje už būvį šis milijonierius mokslininkas siekia nuraminti savo vidų, ieškodamas atsakymo į seniai jį kamuojantį klausimą: kas svarbiau superherojui – jo kostiumas ar asmenybė?..

Įspūdingų specialiųjų efektų kokteilis, dramatiška savojo „aš“ paieška ir neįtikėtino masto kova!

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
8

balsai

8,88

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Geležinis žmogus 3 2D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.