Uždaryti
Gėlių mėnulio žudikai (Killers of the Flower Moon)
Gėlių mėnulio žudikai (Killers of the Flower Moon)
Premjera
20 spal. 2023
Trukmė
206 min.
Režisierius
Martin Scorsese
Vaidina
Leonardo DiCaprio
Robert De Niro
Jesse Plemons
John Lithgow
Brendan Fraser
Pilnas aprašymas

Gėlių mėnulio žudikai (Killers of the Flower Moon)

Drama Istorinis Amžiaus cenzas: N-16 206 min.

Godumas yra žvėris trokštantis kraujo.. Kai XX amžiaus sandūroje po jų žeme buvo aptikta nafta, Oseidžų – Ni-U-Kon-Ska – tautos žmonės (Oklahoma, JAV) per vieną naktį tapo turtingiausiais pasaulyje. Šie turtai iš karto pritraukė baltuosius piktadarius, kurie prieš imdamiesi žmogžudysčių, manipuliavo, prievartavo žmones ir pavogė tiek Oseidžų pinigų, kiek tik galėjo. Dešimtys milijonų dolerių privertė JAV federalinę valdžią paskirti FTB specialistus, kurie „padėtų“ suvaldyti finansus bei žudikišką pavydą kitose bendruomenėse, kurios dar nebuvo spėjusios praturtėti .

Pilnas aprašymas

Pagal tikrus 1921 – 1925 metų įvykius paremta kriminalinė saga „Gėlių mėnulio žudikai“, kurioje meilės keliai susikerta su skaudžia išdavyste, pasakoja apie sąmokslą nužudyti beveik šešiasdešimt Oseidžų tautos gyventojų.

Režisieriaus Martin Scorsese vadovaujamoje istorijoje apie rasizmą, žmogžudystes, išdavystę ir godumą pagrindinius vaidmenis atlieka „Oskaro“ laureatas Leonardo DiCaprio ir Lily Gladstone. Prie aktorių šiame niūriame ir įtampą keliančiame filme taip pat prisijungia Robert De Niro bei Jesse Plemons.

Pagal „New Yorker“ rašytojo David Grann to paties pavadinimo bestselerį sukurtos kriminalinės dramos „Gėlių mėnulio žudikai“ pasaulinė premjera įvyko 76-ajame Kanų kino festivalyje, kur filmas peržiūros pabaigoje sulaukė devynių minučių stovinčių žiūrovų ovacijų.

Daugelio JAV kino meno ir mokslo akademijos laureato Martin Scorsese filmų trukmė yra tikrai įspūdinga, pavyzdžiui, biografinė kriminalinė drama „Airis“ trunka 3 valandas ir 29 minutes, o biografinė komedija „Volstryto vilkas“ – 3 valandas. Kriminalinė drama „Gėlių mėnulio žudikai“ nei kiek nenusileidžia ir yra antrasis pagal trukmę režisieriaus M. Scorsese filmas, kurio trukmė – 3 valandos ir 26 minutės.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

248 Žmonių nori pamatyti

play
Multimedia