Uždaryti
GORILLAZ: Reject False Icons
GORILLAZ: Reject False Icons
Premjera
16 Grd 2019
Trukmė
100 min.
Pilnas aprašymas
7,25

Vidutinis vertinimas

GORILLAZ: Reject False Icons

Dokumentinis Koncertas 100 min.

GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS yra visiškai naujas meninės dokumentikos filmas apie šią britų muzikos grupę – patį sėkmingiausią planetos virtualųjį kūrinį*.

Pilnas aprašymas

Gorillaz: Reject False Icons atskleidžia gyvenimą studijoje ir kelyje su “Gorillaz” bendrakūrėjais Damonu Albarnu ir Jamie’iu Hewlettu; produseriais The Twilite Tone of D /\ P, Remi Kabaka ir James’u Fordu; įskaitant tokias kviestines žvaigždes kaip kūrėjai Vince Staples, Jean-Michel Jarre, De La Soul, DRAM, Pusha T, Peven Everett, Little Simz, Jamie Principle, Yasiin Bey, Bootie Brown, Cheick Tidiane Seck, Graham Coxon, Pauline Black, Zebra Katz, Danny Brown, Ben Mendelson, Kelela, Jehnny Beth, Hypnotic Brass, Junior Dan, Shaun Ryder, Mavis Staples, Sidiki Diabete ir Noel Gallagher.

Savo debiutiniame filme režisierius Denholmas Hewlettas tris metus filmavo kiekvieną keturių grupės narių judesį, įskaitant dviejų geriausiai kritikų įvertintų albumų kūrimo procesą ir pasaulinį grupės turą. Rezultatas? Tai pirma tokia svaiginama kelionė be jokių apribojimų  į Gorilų ir prasiplėtusios jų šeimos pasaulį. Žiūrovai pamatys, ko dar nematė niekas, - kaip virtualybė susitinka su realybe, kad apjungtų nuostabų gyvenimo chaosą, akylai stebint Murdocui Niccalsui (bosinė gitara), Noodle’ui (gitara), Russelui Hobbsui (būgnai) ir 2D (vokalas).

Virtuali groupė “Gorillaz” - tai solistas 2D, bosistas Murdocas Niccalsas, gitaristas Noodle’as ir būgnininkas Russelas Hobbsas. Juos sukūrė Damonas Albarnas ir Jamie’is Hewlettas. Jų pripažintas debiutinis albumas “Gorillaz” išleistas 2001 metais. Kiti albumai “Demon Days” (2005), “Plastic Beach” (2010), “The Fall” (2011), “Humanz” (2017) ir “The Now Now” (2018) pelnė Britų (“Brit Awards”) ir “Grammy” muzikos apdovanojimus.

“Gorillaz” - tikras pasaulinis fenomenas – užkariavo pasaulio grojaraščių viršūnes ir keliavo po planetą nuo San Diego iki Sirijos, pakeliui susirinkdami šimtus milijonų muzikos įrašų atsisiuntimų ir rekordinių albumų pardavimų. “Gorillaz” grupė sėkmę pelnė novatoriškais būdais, laimėdami gausybę įvertinimų, įskaitant ir “Jim Henson Creativity Honor” apdovanojimą už išskirtinį kūrybingumą. 

* Tą patvirtina Gineso rekordų knyga.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

170 Žmonių nori pamatyti

4

balsai

7,25

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą GORILLAZ: Reject False Icons

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.