Uždaryti
GREITI IR ĮSIUTĘ 9 (Fast & Furious 9)
GREITI IR ĮSIUTĘ 9 (Fast & Furious 9)
Premjera
25 birž. 2021
Trukmė
145 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.
Režisierius
Justin Lin
Vaidina
Vin Diesel
Jordana Brewster
Tyrese Gibson
John Cena
Helen Mirren
Pilnas aprašymas

GREITI IR ĮSIUTĘ 9 (Fast & Furious 9)

Kriminalinis Nuotykių Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 145 min.

Nesvarbu koks greitas esi: niekas nepralenkia savo praeities.

Pilnas aprašymas

Domas Toretas (akt. Vin Diesel) gyvena ramų gyvenimą vienkiemyje kartu su Lete (akt. Michelle Rodriguez) ir jų sūnumi, mažuoju Brianu. Tačiau jie nepamiršo, jog pavojus gali slėptis kiekviename žingsnyje. Šį kartą naujoji grėsmė privers Domą kovoti su savo praeities nuodėmėmis, jei jis panorės išgelbės tuos, kuriuos myli labiausiai.

Pati šauniausia komanda susivienija, kad sustabdytų meistrišką žudiką ir nutrūktgalvį vairuotoją, kokio jiems dar neteko sutikti: žmogų, kuris taip pat yra atstumtasis – Domo brolis Džeikobas (akt. John Cena).

Prie devintojo „Greitų ir įsiutusių“ vairo sugrįžta režisierius Justin Lin, kuris pavertė trečiąjį, ketvirtąjį, penktąjį ir šeštąjį serijos skyrius pasauliniais hitais. Naujausio filmo veiksmas vyksta visame pasaulyje – nuo Londono iki Tokijo, nuo Centrinės Amerikos iki Edinburgo ir nuo slapto bunkerio Azerbaidžane iki knibždančių Tbilisi gatvių. Pakeliui prisijungs seni draugai, sugrįš seni priešai, istorija bus perrašyta ir tikroji šeimos prasmė bus patikrinta kaip niekad.

Domas mėgsta kartoti, kad negalima palikti šeimos. Nors tikrąjį brolį paliko. Reikės viską sutvarkyti. Ir greitai. Nes dabar Domo „šeimynėlė“ atsidurs Džeikobo pasaulyje, kuris visą gyvenimą praleido Domo šešėlyje.

Šiais metais. Brolis prieš brolį. Turėtų būti įdomu.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

5404 Žmonės nori pamatyti

play