Uždaryti
HARDCORE Henris
HARDCORE Henris
Premjera
15 Bal 2016
Trukmė
90 min.
Sukurta
Rusija, JAV, 2016
Pilnas aprašymas
8,3

Vidutinis vertinimas

HARDCORE Henris

Nuotykių Veiksmo Fantastinis Amžiaus cenzas: N-16 90 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Ko gero, žymiausias kazachas Holivude – Timuras Bekmambetovas („Ieškomas“, „Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas“, „Nakties sargyba“) – pristato naują savo prodiusuotą juostą. „HARDCORE Henris...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Ko gero, žymiausias kazachas Holivude – Timuras Bekmambetovas („Ieškomas“, „Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas“, „Nakties sargyba“) – pristato naują savo prodiusuotą juostą. „HARDCORE Henris“ yra turbūt pirmasis filmas istorijoje, nufilmuotas iš pagrindinio veikėjo perspektyvos. Kitaip tariant, žiūrovai visus filmo įvykius stebi pagrindinio herojaus Henrio akimis. O įvykių šiame veiksmo trileryje tikrai netrūksta.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pirmoji mintis, pramerkus akis – „Aš nieko neprisimenu“. Matau prieš save moterį, kuri sakosi esanti mano žmona Estelė ir teigia išplėšusi mane iš mirties nagų. Ko gero, ji teisi, nes netrukus paaiškėja, kad bent pusė mano kūno dalių pakeista mechaniniais protezais. Jaučiuosi lyg robotas. Tačiau man bandant prisipratinti šią mintį, į palatą, kurioje guliu, įsiveržia nepažįstami vyrai, bando mane nušauti ir pagrobia Estelę. Kadangi ji vienintelė gali man papasakoti, kas aš esu, pasiryžtu ją surasti. Ištrūkęs į miestą, netrukus išsiaiškinu, kad esu Maskvoje. Ar esu čia buvęs anksčiau? Nepamenu. Aišku tik tai, kad daugybė žmonių nori mane nudėti. Už ką? Neįsivaizduoju. Bet nežadu lengvai pasiduoti.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
234

balsai

8,3

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą HARDCORE Henris

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Lukas

Lukas

24.04.2016, 21:36:55

Panos geriau i toki filma nesivesti. Daug veiksmo, bet trūksta siužeto. Visą filma zudynes....

g.t.f.o.

g.t.f.o.

21.04.2016, 11:31:34

Panašumai su "Doom" filmu ties tuo ir baigiasi. Beje, "Doom" filme tėra tik viena scena iš pirmo asmens, 3 minutės max. Čia panašiau į grupės "Biting Elbows" klipą iš Youtube pavadinimu "Bad Motherf***r". Filmo režisierius sėmėsi įkvėpimo iš jo ir to neslepia.

cinema nazzi

cinema nazzi

12.04.2016, 14:52:07

yeah, Doom filmas gan seniai isejes ir jis buvo filmuotas is pirmo asmens vaizdo