Uždaryti
Heraklis 3D
Heraklis 3D
Premjera
8 Rgp 2014
Trukmė
100 min.
Pilnas aprašymas
7,32

Vidutinis vertinimas

Heraklis 3D

Nuotykių Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 100 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Legendinio Graikijos pusdievio Heraklio vardą žmonės žino iki pat šių dienų. Neprilygstami jo žygdarbiai aukso raidėmis įrašė didvyrio vardą į istoriją. Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Legendinio Graikijos pusdievio Heraklio vardą žmonės žino iki pat šių dienų. Neprilygstami jo žygdarbiai aukso raidėmis įrašė didvyrio vardą į istoriją. Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. 

Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis (kurį vaidina Dwayne‘as Johnson‘as) kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją. Dabar jis – paprastas samdinys, pardavinėjantis savo paslaugas tam, kas daugiau sumoka ir bauginantis priešus vien savo vardu. 

Vieną dieną į jį kreipiasi karalius, prašydamas apginti nuo klastingo priešo, siekiančio pavergti jo karalystę ir pagrobti jo gražuolę dukrą Megarą (kurią vaidina žymiojo Kristiano Ronaldo mergina Irina Šeich). Sutikęs atlikti darbą, netrukus pusdievis supranta, kad tai nebus taip paprasta. Heraklis suvokia, kad eiliniai samdiniai klastingojo priešo nenugalės. Norint atlikti šią užduotį, reikia, kad į kovą stotų ne žmogus, o legenda. Galingasis Heraklis. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
19

balsai

7,32

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Heraklis 3D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Joseph

Joseph

16.08.2014, 12:45:20

Heraklis... tiek girdėta, tiek matyta, tiek skaityta istorija. Bet vis vien filmo kūrėjai pasistengė ir filmas savotiškai įdomus. Mačiau, patiko, rekomenduoju.