Uždaryti
Hitmanas. Agentas 47
Hitmanas. Agentas 47
Premjera
21 Rgp 2015
Trukmė
108 min.
Sukurta
JAV, 2015
Pilnas aprašymas
7,24

Vidutinis vertinimas

Hitmanas. Agentas 47

Kriminalinis Trileris Veiksmo Amžiaus cenzas: N-16 108 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Paslaptingasis Hitmanas yra stipresnis, greitesnis, ištvermingesnis ir sumanesnis už daugelį paprastų žmonių. Jis ir nėra paprastas žmogus – jis elitinis samdomas žudikas, kuris buvo sukurtas tap...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Paslaptingasis Hitmanas yra stipresnis, greitesnis, ištvermingesnis ir sumanesnis už daugelį paprastų žmonių. Jis ir nėra paprastas žmogus – jis elitinis samdomas žudikas, kuris buvo sukurtas tapti geriausia pasaulyje žudymo mašina. Šaukiamas tik pagal paskutinius ant jo kaklo ištatuiruoto barkodo skaičius – 47, šis agentas yra kelis dešimtmečius trukusių eksperimentinių tyrimų rezultatas – jo galia ir įgūdžiai buvo išbandyti su keturiasdešimt šešiais prieš tai sukurtais klonais. 

Naujausia jo užduotis ir taikinys – milžiniška korporacija, siekianti įminti Agento 47 galių paslaptį ir sukurti mirtinai pavojingą žudikų armiją, kuri savo ištvermingumu pranoktų ir patį Hitmaną. Vienintelis žmogus, galintis padėti Agentui 47 užkirsti kelią šiems kėslams – jauna moteris, kurios tėtis – Hitmano kūrėjas. 

Ši sudėtinga užduotis taps iššūkiu jiems abiem, o Agentas 47 pagaliau išsiaiškins savo kilmės paslaptį ir įsitrauks į nuožmią kovą su didžiausiais priešais...

Filmas sukurtas pagal populiarų kompiuterinį žaidimą „Hitmanas“, kurio pagrindinis veikėjas yra paslaptingas samdomas žudikas vardu Agentas 47.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
17

balsai

7,24

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Hitmanas. Agentas 47

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Gedimina

Gedimina

24.09.2015, 10:29:27

As cia tikrai nueisiu!