Uždaryti
Įkalinta
Įkalinta
Premjera
18 Lap 2016
Trukmė
90 min.
Sukurta
JAV, 2016
Pilnas aprašymas
7,14

Vidutinis vertinimas

Įkalinta

Drama Trileris Amžiaus cenzas: N-13 90 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Trileris „Įkalinta“: beprotybė žiemos gniaužtuose.  Po žiaurios avarijos, kurios metu žuvo jos vyras, o sūnus liko paralyžiuotas ir visiškai nereaguojantis į aplinką, vaikų psichologė Merė (ak...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Trileris „Įkalinta“: beprotybė žiemos gniaužtuose. 

Po žiaurios avarijos, kurios metu žuvo jos vyras, o sūnus liko paralyžiuotas ir visiškai nereaguojantis į aplinką, vaikų psichologė Merė (aktorė Naomi Watts) nusprendžia apsigyventi atokioje sodyboje ir visą dėmesį skirti sūnui. Deja, jo būklė negerėja. Viltį beprarandančios motinos pasąmonėje netgi ima kilti kraupios mintys apie sūnaus kančios užbaigimą pačiu drastiškiausiu būdu.

Viltis Merei sužimba, kuomet jos keliai susikerta su ikimokyklinio amžiaus našlaičiu berniuku Tomu. Suprasdama, kad taip padės ne tik jam, bet ir pačiai sau, Merė apsiima globoti tėvų netekusį vaiką. Nors neprisipažįsta net pati sau, Tomas jai pamažu ima pakeisti tikrą sūnų. Tol, kol vieną dieną Tomas tiesiog dingsta. Pareigūnai netiki, kad berniukas išgyveno atšiaurioje Naujosios Anglijos žiemoje, tačiau vieną vakarą Merei pasirodo, kad už lango stovi jos globotinis. Ryte įsitikinusi, kad jai tik pasirodė, po kelių dienų Tomą ji pastebi namo koridoriuje. Puolusi ieškoti ir berniuko neaptikusi, Merė ima abejoti savo sveiku protu.

Jos kolega – psichiatras, su kuriuo Merė bendrauja internetu – yra įsitikinęs, kad šios haliucinacijos tėra Merės miego trūkumo rezultatas. Tačiau moteris pamažu ima įtarti kur kas šiurpesnę tiesą. Tiesą, kuri susijusi tiek su Tomu, tiek su jos paralyžiuotu sūnumi, tiek su dalykais, kurių žmogui nelemta suvokti.

Kraują stingdantis trileris „Įkalinta“ Lietuvoje pradedamas rodyti lapkričio 18 dieną. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
7

balsai

7,14

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Įkalinta

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.