Uždaryti
Įšventinimas (Consecration)
GREITAI
Įšventinimas (Consecration)
Premjera
24 Vas 2023
Trukmė
91 min.
Sukurta
Didžioji Britanija, JAV
Režisierius
Christopher Smith
Vaidina
Jena Malone
Pilnas aprašymas

Įšventinimas (Consecration)

Siaubo Trileris Amžiaus cenzas: N-16 91 min.

Greisė (akt. Jena Malone) vyksta į atokų „Šv. Gelbėtojo“ vienuolyną Škotijos kalnuose. Jauną gydytoją sukrečia žinia apie netikėtą ir paslaptingą jos brolio kunigo mirtį. Gerai pažinodama savo brolį, Greisė įsitikinusi, kad galėjo nutikti bet kas, tik ne savižudybė. Atsisakiusi patikėti šia mirties versija ir padedama tėvo Romero (akt. Danny Huston) mergina ima aiškintis paslaptingo įvykio aplinkybes. Beieškodama teisybės Greisė supranta, kad šimtametės Škotijos vienuolyno sienos slepia krauju suteptas paslaptis, kurias kažkas labai akylai saugo.

Pilnas aprašymas

Kad ir kaip stengtųsi rasti kaltuosius, Greisė susiduria vis su naujais, nerimą keliančiais, keistais ženklais. Mergina jaučiasi įkalinta tarp šaltų vienuolyno sienų, o jų šešėliuose tūnantys demonai neleidžia jai ištrūkti. Tyrinėdama vienuolyno kapavietes ir netoliese esančias laukines uolas bei vėjo blaškomus paplūdimius, Greisė patiria žiaurias vizijas. Paslaptinga vieta pažadina vaikystės prisiminimus apie tėčio ketinimus nubausti visą šeimą už blogį, kuris buvo įsikūnijęs į Greisę. Kai pamažu ima ryškėti tikroji Greisės prigimtis bei brolio mirties aplinkybės, vienuolynas susivienija prieš artėjančią grėsmingą tiesą...

Šiurpus, ne tik šventųjų krauju suteptas „Įšventinimas“, patiks visiems, kas dievina tokius kultinius siaubo filmus, kaip „Egzorcizmas“, „Rozmari kūdikis“ ir kt.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

2 Žmonės nori pamatyti

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Įšventinimas (Consecration)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.