Uždaryti
JUODOJI NAŠLĖ (Black Widow)
JUODOJI NAŠLĖ (Black Widow)
Premjera
9 Lie 2021
Trukmė
133 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Režisierius
Cate Shortland
Vaidina
Scarlett Johansson
Rachel Weisz
William Hurt
Pilnas aprašymas
8,52

Vidutinis vertinimas

JUODOJI NAŠLĖ (Black Widow)

Nuotykių Veiksmo Fantastinis Amžiaus cenzas: N-13 133 min.

Toras. Geležinis žmogus. Kapitonas Amerika. Halkas. Žmogus-voras. Jie visi turėjo savo kilmės istorijas – dabar atėjo Juodosios našlės eilė.

Pilnas aprašymas

Įvykiai filme vyks netrukus po „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“, bet prieš „Begalybės karą“, todėl tai bus paskutiniųjų Keršytojų filmų pratarmė, logiškai atsižvelgiant į tai, kas nutiko Natašai „Pabaigoje“.

Vos tik gimusi Juodoji našlė (dar žinoma Natalijos „Natašos“ Romanovos vardu) buvo perduota į KGB rankas, kurios prižiūrima tapo aukščiausios klasės šnipe. Vis dėlto SSRS subyrėjus, vyriausybė mėgino ją nužudyti. Praėjus 15 metų po Sovietų Sąjungos žlugimo, veiksmas persikelia į šių dienų Niujorką, kur ji yra laisvai samdoma operatyvinė darbuotoja.

Filmas „Juodoji našlė“ pradeda ketvirtąjį „Marvel“ kino visatos etapą, kuriame Scarlett Johansson herojė Nataša Romanova yra pasimetusi bei palaužta, ir tik kovoje su nauju piktadariu galės atrasti tikrąją save.

Natašos surogatinės sesers vaidmenį atlieka Florence Pugh, o Rachel Weisz pasirodys kaip superšnipų mokymo įstaigos, kurioje Romanoff ir išmoko savo amato, vadovė. Filme taip pat išvysime Kapitono Amerikos sovietinį atitikmenį – Raudonąjį sargybinį, kurio vaidmenį atlieka David Harbour.

Ketvirtąjį „Marvel“ kino visatos etapą pradėsiančio filmo vairas patikėtas režisierei Cate Shortland, geriausiai žinomai už moterų vedamus filmus „Lorė“ bei „Berlyno sindromas“, kuri taps pirmąja moterimi be kitų pagalbos režisuojanti kino studijos „Marvel“ pilnametražį filmą.

„Juodoji našlė“ – pirmasis „Marvel“ filmas, kurį parašė ir režisavo vien tik moterys – tarsi gulbės giesmė, padės atsisveikinti su milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčia heroje.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

245 Žmonių nori pamatyti

21

balsai

8,52

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą JUODOJI NAŠLĖ (Black Widow)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Bizūnas

Bizūnas

26.07.2021, 16:48:28

8/10. Man patiko, nežiūrint smulkmenų, prie kurių prisi*** tikri intelektualai ir tikri kritikai. Rekomenduoju vyrukams, mažiems ir dideliems :) Yra humoro, yra veiksmo, yra gražių aktorių. Ko dar?

box

box

24.07.2021, 17:25:11

filmai hd >>