Uždaryti
Kaip išgelbėti Kalėdas (Christmas and Co)
Kaip išgelbėti Kalėdas (Christmas and Co)
Premjera
8 Grd 2017
Trukmė
100 min.
Sukurta
Prancūzija, 2017
Režisierius
Alain Chabat
Vaidina
Alain Chabat
Audrey Tautou
Golshifteh Farahani
Pilnas aprašymas
7,59

Vidutinis vertinimas

Kaip išgelbėti Kalėdas (Christmas and Co)

Šeimai Komedija Amžiaus cenzas: N-7 100 min.

Ruoštis Kalėdoms laiko liko nedaug! Jau gruodžio 15 dieną prancūzų aktorius ir režisierius Alain Chabat Lietuvoje pristato ilgai lauktą vaidybinę komediją, dekoruotą nuostabiu šventiniu animaciniu pasauliu ir jame gyvenančiais personažais „Kaip išgelbėti Kalėdas”.

Pilnas aprašymas

Jau Kalėdų išvakarės, bet viskas eina po paraliais. 92 tūkstančiai Kalėdų senio elfų staiga sunegaluoja ir visi atgula į lovas! Visi vienu metu! Tai baisus smūgis senajam gerajam seneliui. Kas dabar gamins žaislus viso pasaulio vaikams? Jis neturi pasirinkimo. Kalėdų senelis turi pasikinkyti elnius ir lėkti į Žemę ieškoti vaistų. Bet kai tik jis ten nukanka, prireikia rimtos sąjungininkų pagalbos, kad Kalėdų stebuklas būtų išsaugotas...

Alain Chabat – tai Julijus Cezaris iš „Asterikso ir Obelikso: Misija Kleopatra“, Napoleonas Bonapartas iš „Naktis muziejuje 2“, piratas Bobas iš „Valeriano ir tūkstančio planetų miesto“. Jis – taip pat ir režisierius, prodiuseris bei scenaristas. Praėjus penkeriems metams po paskutinio pastatyto filmo "Marsupilami", prieš pat Kalėdas prancūzų režisierius pristato šeimyninę komediją, kurioje pagrindinį herojų – Kalėdų senelį – vaidina jis pats! Apsuptas žavių ir talentingų Prancūzijos aktorių Pio Marmaï („Svaiginanti Burgundija“, „Pirmoji tavo likusio gyvenimo diena“), Riddley Scotto pamėgtos Golshifteh Farahani („Melo pinklės“, „Egzodas. Dievai ir karaliai“), o taip pat ir su viso pasaulio žiūrovų numylėtine Audrey Tautou („Amelija iš Montmartro“, „Coco prieš Chanel“).

Filmas dubliuotas lietuviškai.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

73 Žmonės nori pamatyti

22

balsai

7,59

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Susijusios naujienos Kaip išgelbėti Kalėdas (Christmas and Co)
Komentarai

Rašyti komentarą Kaip išgelbėti Kalėdas (Christmas and Co)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.