Uždaryti
KALĖDOS DŽIUNGLĖSE (Christmas in the Jungle)
KALĖDOS DŽIUNGLĖSE (Christmas in the Jungle)
Premjera
17 Grd 2021
Trukmė
93 min.
Pilnas aprašymas
6

Vidutinis vertinimas

KALĖDOS DŽIUNGLĖSE (Christmas in the Jungle)

Šeimai Nuotykių Amžiaus cenzas: V 93 min.

Ši istorija prasideda visai netoli nuo mūsų – Latvijoje. Vieną dieną dešimtmetės Paulos tėtis geologas džiugiai praneša gavęs pasiūlymą vykti dirbti į tolimąją Indoneziją. Bet kadangi vienam ten būtų liūdna, jis prikalbina kartu vykti visą šeimą: Paulą, jos keturiolikmetę seserį Keitę ir jų mamą.

Pilnas aprašymas

Deja, gyvenimas naujoje šalyje pasirodo tikrai ne rožėmis klotas. Tėtis, kaip visada, pasineria į darbus; mamai svetimoje ir nepažįstamoje aplinkoje prisitaikyti sekasi sunkiai; Keitė žengia į paauglystės etapą ir... na, kartais tiesiog būna bjauri. Tad netrukus Paula suvokia, kad vienintelis dalykas, galintis išgelbėti šeimą, yra Kalėdų stebuklas. Bet kur tu čia tokį rasi – šalyje, kurioje net sniego nebūna?

Visa laimė, kad naujasis Paulos draugas, dvylikametis Akimas, išgirdęs mergaitės rūpesčius, prisimena kažkada girdėjęs legendą, jog džiunglėse gyvena paslaptingas šamanas, galintis išpildyti slapčiausius norus. Paula iš karto logiškai nusprendžia, kad šis šamanas yra ne kas kitas, o pats Kalėdų Senelis – juk pastarasis irgi visuomet išpildo vaikų dovanų norus, tiesa?

Vaikai nedvejodami leidžiasi į džiungles ieškoti mistinio šamano. Jaudinančių ir pavojingų nuotykių pilnoje kelionėje jų lauks keisčiausi gyvūnai, požeminiai urvai, džiunglių dvasios ir netgi kanibalai! Ar pavyks jiems nugalėti visus iššūkius ir atrasti Kalėdas džiunglėse?

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

41 Žmonių nori pamatyti

3

balsai

6

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą KALĖDOS DŽIUNGLĖSE (Christmas in the Jungle)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.