Uždaryti
King's Man. Pradžia (The King's Man)
King's Man. Pradžia (The King's Man)
Premjera
31 Grd 2021
Trukmė
131 min.
Pilnas aprašymas
7,38

Vidutinis vertinimas

King's Man. Pradžia (The King's Man)

Komedija Veiksmo Amžiaus cenzas: N-16 131 min.

Prieš šešerius metus kino gerbėjams buvo pristatyta „Kingsman“ slaptoji šnipų tarnyba, kurios misija – gelbėti pasaulį nuo piktadarių ir užtikrinti besitęsiančią taiką. Vis dėlto iki šiol nebuvo žinoma nuo ko viskas prasidėjo...

Pilnas aprašymas

Naujasis „Kingsman“ franšizės filmas „King‘s Man. Pradžia“ jau 2020 m. vasario mėn. nukels žiūrovus į pačios pirmos pasaulyje nepriklausomos žvalgybos agentūros priešistorę ir atskleis jos kilmę.

Kai visų laikų blogiausi tironai ir nusikalstamos grupuotės suplanuoja padaryti sąmokslą sukeliant pasaulinį karą, grasinantį pražudyti milijonus taikių gyventojų, vienas žmogus privalo lenktyniauti su laiku, kad juos sustabdytų.

Ir nors ši užduotis atrodo rimta bei pavojinga, „Kingsman“ agentai visuomet garantuoja neišdildomus nuotykius, komiškas situacijas bei sprogstantį veiksmą.

Pagrindinius vaidmenis šįkart atlieka Ralph Fiennes, perimantis pirmtako mentoriaus Colin Firth rolę, bei Harris Dickinson, vaidinantis šnipų mokyklos naujoką vardu Trust, pasirodantis vietoje Taron Egerton ankstesniuose „Kingsman“ filmuose.

Aktorių komandą taip pat sudaro tokie nauji veidai, kaip Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Daniel Brühl, Djimon Hounsou bei Charles Dance.

Režisierius Matthew Vaughn, režisavęs „Iksmenai: pirma klasė“ bei pirmuosius du „Kingsman“ franšizės filmus, netolimoje ateityje ketina pristatyti ir ketvirtąjį, visą šnipų istoriją užbaigsiantį filmą.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

111 Žmonių nori pamatyti

8

balsai

7,38

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą King's Man. Pradžia (The King's Man)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Bizūnas

Bizūnas

12.01.2022, 12:51:29

9/10 Puikus veiksmo ir nuotykių filmas, gražios lokacijos ir kovos scenos. Jaučiasi jog pinigų filmavimui nepagailėta. Jau buvom pasiilgę tokių filmų. Verta žiūrėti dideliame ekrane. Reikia tik atsisėsti ir mėgautis. Nereikia, kaip senam pirdylai, šitame filme ieškoti tikroviškumo, istorinio autentiškumo ir kt. Reikia tiesiog mėgautis. Skanaus!