Uždaryti
Klyksmas 5 (Scream)
Klyksmas 5 (Scream)
Premjera
14 Sau 2022
Trukmė
104 min.
Režisierius
Matt Bettinelli-Olpin
Vaidina
Courteney Cox
Neve Campbell
Matteo Branciamore
Pilnas aprašymas
6,67

Vidutinis vertinimas

Klyksmas 5 (Scream)

Siaubo Psichologinis Trileris Amžiaus cenzas: N-16 104 min.

Siaubo filmų „Klyksmas“ franšizė, startavusi kinuose 1996-aisiais metais ir pasakojanti apie žudiką su vaiduoklio veido kauke, visiems laikams pakeitė siaubo žanrą, o jos kūrėjas, velionis legendinis siaubo filmų režisierius Wes Craven iš viso buvo numatęs keturis „Klyksmo“ filmus, kurie ir spėjo pasiekti kino sales, iki kol projekto sumanytojas mirė 2015 metais.

Pilnas aprašymas

Naujausia, penktoji ir originalių filmų kūrėją pagerbianti siaubo filmų „Klyksmas“ franšizės dalis „Klyksmas 5“, tikrą siaubą ankstesniuose filmuose išgyvenusias aukas privers sugrįžti į kadaise sumaištį ir terorą išgyvenusį miestą ir pabandyti išsiaiškinti, kas iš naujo vykdo kraujo klanus paliekančius nusikaltimus.
Praėjus jau dvidešimt penkeriems metams po to, kai žiaurių žmogžudysčių serija sukrėtė ramų Vudsboro miestą pirmajame „Klyksmas“ filme, naujas žudikas užsideda vaiduoklio veido kaukę ir pradeda taikytis į grupelę paauglių, norėdamas prikelti mirtinas miesto praeities paslaptis.
Psichologiniame siaubo trileryje „Klyksmas 5“ prie savo ikoninių vaidmenų sugrįžta aktoriai Neve Campbell („Sidnė Preskot“), Courteney Cox („Geilė Weaters“) bei David Arquette („Diuvis Railis“).
Vienas laukiamiausių siaubo filmų dar kartą perrašys siaubo žanro taisykles.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

102 Žmonės nori pamatyti

12

balsai

6,67

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Klyksmas 5 (Scream)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.