Uždaryti
Laimingas bilietas
Laimingas bilietas
Premjera
17 Kov 2017
Trukmė
93 min.
Sukurta
Rusija, 2017
Pilnas aprašymas
8

Vidutinis vertinimas

Laimingas bilietas

Komedija Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 93 min.

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais. Kas nutinka, kai vyrams užkimba laimingas bilietas? Netrukus kinuose bus pristatyta iš koto verčianti veiksmo komedija „Laimingas bilietas“. Šio filmo scenarijų sukūrė jau pagarsėjęs autorių ...

Pilnas aprašymas

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Kas nutinka, kai vyrams užkimba laimingas bilietas?


Netrukus kinuose bus pristatyta iš koto verčianti veiksmo komedija „Laimingas bilietas“. Šio filmo scenarijų sukūrė jau pagarsėjęs autorių duetas Žora Kryžovnikovas ir Aleksejus Kazakovas, kurių kūrybos krepšelyje tokie sėkmingi projektai, kaip „Karti karti...“, „Karti karti...2“ ir „Pati geriausia diena“.

Valerka su draugais po vakarėlio aptinka turįs loterijos bilietą. Kas jį pirko – niekas nepamena. Paaiškėja, kad bilietas laimingas – 43 milijonai rublių! Čia jau visas kapitalas kuklaus Jekaterinburgo gyventojui! Ką ten, užteks visam pardavėjų skyriui, kur dirba Valerka ir jo draugai. Laimėjimą nusprendė pasidalinti po lygiai, pasilinksmino, prikūrė planų... bet greitai suprato, kad pinigus matys kaip savo ausis, jei apie juos sužinos žmonos. Vyrai iš namų pavagia savo pasus ir pabėga į Maskvą. O žmonos seka jiems iš paskos!

Filmo herojams tenka iškęsti sunkius išbandymus pinigais daugelyje sudėtingų ir net absurdiškų situacijų. Ar įmanoma išlikti žmogumi, kai iš dangaus nukrenta tokie turtai?

Komedijos „Laimingas bilietas“ filmavimo aikštelėje siautėjo stipriausi komikai iš skirtingų sričių: kino, teatro ir televizijos. Pagrindinių vaidmenų atlikėjai – Andrejus Rožkovas, Dmitrijus Brekotkinas ir Viačeslavas Miasnikovas – humoro mėgėjams gerai pažįstami iš humoristinio šou „Uralskije pelmeni“. Veiksmo scenas su triukais ir gaudynėmis kūrė Viktoro Ivanovo kaskadininkų komanda. Jų atliktų darbų sąraše tokie pasauliniai projektai, kaip visos „bornianos“ dalys („Bornas. Galutinis tikslas“, „Bornas: Absoliutus pranašumas“, „Džeisonas Bornas“), St. Spilbergo „Dirbtinis intelektas“, S. Bondarčiuko „Stalingradas“.

Žiūrėkite smagią, įtraukiančią veiksmo komediją „Laimingas bilietas“ Lietuvos kino teatruose nuo kovo 17 d.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
5

balsai

8

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Laimingas bilietas

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.