Uždaryti
Madam (Madame)
Madam (Madame)
Premjera
1 Rgs 2017
Trukmė
92 min.
Sukurta
Prancūzija, 2017
Vaidina
Toni Collette
Harvey Keitel
Rossy de Palma
Pilnas aprašymas
8

Vidutinis vertinimas

Madam (Madame)

Komedija Romantinis Amžiaus cenzas: N-16 92 min.

Laikas klasikinei romantiškai komedijai!

Pilnas aprašymas

Pedantiška aristokratė Ana ir pinigų maišas Bobas – turtinga amerikiečių pora, nusprendusi apsigyventi romantiškajame Paryžiuje ir suteikti savo vedybiniam gyvenimui dar daugiau spalvų. Susipažįstame su Ana, besiruošiančia iškilmingai vakarienei dvylikai žmonių, tarp kurių – turtingiausi ir kilmingiausi svečiai iš viso pasaulio elito. Bet, o siaube, netikėtai apsireiškęs Bobo sūnus iš pirmosios santuokos tampa tryliktuoju svečiu! Tai blogas ženklas, bet Ana negali leisti žlugti jos tobulam planui, ir puola ieškoti dar vienos moters. Ji įkalbina įspūdingų formų kambarinę Mariją apsimesti kilminga ispanų dama ir elgtis taip, kad niekas neįtartų, kas ji tokia iš tiesų. Tačiau... šiek tiek padauginusi vyno ir įsitraukusi į žaismingą pokalbį, Marija tampa ne tik visų dėmesio centru, bet ir sužavi stalo kaimyną Deividą, kilmingą britą,  meno ekspertą...

Nuotykiai nesibaigia ir kitą dieną, nes britas įsimyli nekilmingą prasčiokę, kurios tapatybės paslapties išlaikymas Anai ir Bobui tampa sudėtinga misija, priverčiančia lakstyti paskui saldžiąją porelę po visą Paryžių.

Geriausias prancūziškas tradicijas puoselėjančioje komedijoje „Madam“ netrūks sąmojingų ir šmaikščių dialogų, gero humoro ir pikantiškų situacijų. 

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

34 Žmonės nori pamatyti

1

balsai

8

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Madam (Madame)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.