Uždaryti
MEILE TIKIU (I Still Believe)
MEILE TIKIU (I Still Believe)
Premjera
26 Bir 2020
Trukmė
115 min.
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Andrew Erwin
Jon Erwin
Vaidina
Gary Sinise
Britt Robertson
K.J. Apa
Shania Twain
Pilnas aprašymas
8,89

Vidutinis vertinimas

MEILE TIKIU (I Still Believe)

Drama Muzikinis Romantinis Amžiaus cenzas: N-7 115 min.

Tikrų įvykių įkvėpta istorija apie begalinę dviejų žmonių meilę ir nepaprastus likimo išbandymus.

Pilnas aprašymas

Drama „Meile tikiu“ pasakoja tikrą amerikiečių dainininko Džeremio Kempo (jį vaidina aktorius KJ Apa) istoriją. Muzikos pasaulyje siekiantis išpopuliarėti 20-metis vaikinas sutinka Melisą (aktorė Britt Robertson) ir ją beprotiškai įsimyli. Mergina taip pat nelieka abejinga charizmatiškam ir jautriam muzikantui. Nepaisant jauno amžiaus ir neilgos pažinties, Džeremis ir Melisa įsitikinę, kad yra skirti vienas kitam.

Tačiau likimas pasiunčia jiems patį sunkiausią išbandymą: Melisa sužino, kad sunkiai serga. Nenorėdama tapti našta, mergina bando Džeremį atstumti, tačiau jis nepasiduoda, nes neturi nė menkiausios abejonės dėl savo jausmų ir bendros ateities.

Nors vaikiną nuo skubotų žingsnių bando atkalbėti ir jo tėvai, Džeremis pasiryžęs susieti savo gyvenimą su Melisa. Tad nepaisant tėvų prieštaravimų, netrukus jie pasižada vienas kitam mylėti amžinai.

Melisai atsidūrus ligoninėje, Džeremis ją lydi kiekviename ilgame ir sekinančiame gydymo žingsnyje. Jiems tenka iškęsti daugybę sunkių akimirkų ir nusivylimų, tačiau bet koks skausmas tampa lengvesnis, kai turi su kuo jį pasidalinti. Vaikino atsidavimas sušvelnina Melisos kančias, o sunkumais išbandyti jausmai tik sustiprėja, atnešdami jiems abiems iš naujo atgimstančią viltį ir sustiprėjusią meilę.

Filmas „Meile tikiu“, įkvėptas amerikiečių dainininko Džeremio Kempo gyvenimo, Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti kovo 20 dieną.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

138 Žmonių nori pamatyti

9

balsai

8,89

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą MEILE TIKIU (I Still Believe)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.