Uždaryti
MIRTINA NUOMA (The Rental)
MIRTINA NUOMA (The Rental)
Premjera
31 Lie 2020
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Dave Franco
Vaidina
Alison Brie
Dan Stevens
Toby Huss
Jovani Ridler
Pilnas aprašymas
3,29

Vidutinis vertinimas

MIRTINA NUOMA (The Rental)

Siaubo Trileris Amžiaus cenzas: N-16

Lengvas atostogų savaitgalis, virtęs siaubu: filmas „Mirtina nuoma“. Nuo miesto pavargę dvi porelės nutaria trumpam atitrūkti nuo kasdienių reikalų ir savaitgalį praleisti gamtoje. Ieškodami tinkamos vietos, bičiuliai netrukus negali patikėti savo sėkme: tarp nuobodžių ir vienodų trumpalaikės nuomos skelbimų jie aptinka pasakiškai atrodantį namelį ant vandenyno kranto. Mišelė ir Čarlis (aktoriai Alison Brie ir Dan‘as Stevens‘as) bei Mina ir Džošas (Sheila Vand ir Jeremy‘is Allen‘as White‘as) iš karto jį rezervuoja ir jau iš anksto ima džiūgauti dėl būsimo poilsio.

Pilnas aprašymas

Atvykus į vietą, jų viltys pateisinamos su kaupu: tiek pats namas, tiek vaizdai aplink yra tiesiog fantastiški. Juos pasitikęs namo šeimininkas Teiloras (akt. Toby‘is Huss‘as) jaunuoliams viską aprodo ir palieka juos vienus. Tačiau jau tą patį vakarą gera ketveriukės nuotaika šiek tiek subjūra: atostogautojai pasijunta stebimi. Iš pradžių nė vienas negali paaiškinti šio jausmo, tačiau netrukus paaiškėja, kad nuojauta nemelavo: Mina atranda slaptą kamerą duše, o netrukus, namą apžiūrėjus nuodugniau, paslėptų kamerų randama ir daugiau. 

Pasibjaurėję namo šeimininku, svečiai apsvarsto galimybę išvykti tuojau pat, tačiau vakaras jau pernelyg vėlus. Ketveriukė nusprendžia pernakvoti iš išvykti iš pat ryto. Tačiau ar kameras įrengęs žmogus bus nusiteikęs juos išleisti? Atostogautojų laukia nemalonių staigmenų, streso ir galų gale – siaubo kupina naktis, po kurios jau niekas nebebus taip, kaip buvo. 

Įtempto siužeto juosta „Mirtina nuoma“ yra režisūrinis aktoriaus Dave‘o Franco („Kaimynai“, „Katastrofos kūrėjas“, „Nerve: drąsos žaidimas“) debiutas. Lietuvoje filmas pradedamas rodyti liepos 31 dieną. 

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

26 Žmonių nori pamatyti

7

balsai

3,29

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą MIRTINA NUOMA (The Rental)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.