Uždaryti
Namai 3D
Namai 3D
Premjera
27 Kov 2015
Trukmė
94 min.
Pilnas aprašymas
8,54

Vidutinis vertinimas

Namai 3D

Nuotykių Animacija Amžiaus cenzas: V 94 min.

Visata yra gana didelė ir kiekvienas mūsų čia turi savo asmeninį mažą pasaulį. Todėl niekas negalėjo pagalvoti, kad į vienos mergaitės pasaulį įsiverš juokingas ateivis vardui Oi! Didmiesčio džiunglėse gyvenanti Tipė – nuoširdi mergaitė, turin...

Pilnas aprašymas

Visata yra gana didelė ir kiekvienas mūsų čia turi savo asmeninį mažą pasaulį. Todėl niekas negalėjo pagalvoti, kad į vienos mergaitės pasaulį įsiverš juokingas ateivis vardui Oi!

Didmiesčio džiunglėse gyvenanti Tipė – nuoširdi mergaitė, turinti mylinčią mamą ir tingų katiną vardu Kiaulytė. Jos kasdienybė buvo yprasta, kaip ir daugelio kitų mergaičių, tačiau vieną dieną kelią Tipei perbėgo keistas personažas. 

Pasirodo, tai juokingas svetimšalis iš kitos planetos – mielas ateivis vardu Oi. Jis kilęs iš Klajoklinių ateivių padermės, vadinamos Būviais. Šie margaspalviai keistuoliai žmonių planetoje sumanė ieškoti vietos, kurią galėtų pavadinti savo namais.

Oi, švelniai tariant, nevykėlis. Nuolat prisidirbantis ir nesąmones krečiantis ateivis Oi buvo atskirtas nuo savo gentainių. Būtent tada vienišas klajoklis ir sutiko Tipę. Netrukus jiedu, lydimi ir Tipės storiulio katino, leisis į smagiausią savo gyvenimo kelionę. O bėdų savo planetoje pridirbęs Oi į juokingiausių nesusipratimų virtinę įtrauks ir naująją savo draugę.

Nuotaikinga animacinė nuotykių komedija „Namai“ yra naujausias filmų „Krudžiai“ ir „Kaip prisijaukinti slibiną“ kūrėjų darbas.

Beje, pagrindinę heroję Tibę originalo kalba įgarsinusi Rihanna sukūrė ir šio animacinio filmo garso takelį.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
37

balsai

8,54

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Namai 3D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

augustas123987

augustas123987

12.03.2016, 20:02:07

ziurejau tik 1 karta bet buvo ydomu

paplauskaite

paplauskaite

05.05.2015, 16:36:48

geras filmas

Aga

Aga

29.03.2015, 22:23:41

Buvome vakar. Vaikams labai patiko. Tik galejo buti maziau mustiniu ir baisiai nepatiko mergaite igarsinusios aktores balsas. Tiesiog baisus, toks grubus, nemalonu buvo klausytis.