Uždaryti
NAUJA PRAEITIS (REMINISCENCE)
NAUJA PRAEITIS (REMINISCENCE)
Premjera
20 Rgp 2021
Trukmė
148 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
8,67

Vidutinis vertinimas

NAUJA PRAEITIS (REMINISCENCE)

Trileris Romantinis Amžiaus cenzas: N-13 148 min.

Kylančio vandenyno semiamame Majamyje gyvenantis Nikas Banisteris (aktrius Hugh Jackman‘as) užsiima labai neįprasta veikla: naujausių technologijų dėka galėdamas keliauti po viliojantį praeities pasaulį jis padeda savo klientams „atrakinti“ užmirštus prisiminimus.

Pilnas aprašymas

Priimdamas naują, atrodytų, eilinės klientės, užsakymą Nikas dar nežino, kad jo gyvenimas staiga apsivers aukštyn kojom. Mei (akt. Rebecca Ferguson) prašymas paprastas: padėti rasti kai ką pamesta. Ėmęsis darbo Nikas suvokia, kad ima įsimylėti merginą. Būtent tada kito kliento prisiminimuose Nikas išvysta, kad Mei susijusi su žiaurių nusikaltimų serija. Negana to, pati Mei paslaptingai dingsta...

Trokšdamas surasti merginą, Nikas tarsi apsėstas seka bet kokia nauja užuomina, o prieš jo akis pamažu skleidžiasi šokiruojantis didžiulio sąmokslo paveikslas. Ateina momentas Nikui apsispręsti – kiek toli jis pasiryžęs eiti ir ką paaukoti, kad išsiaiškintų tiesą.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

23 Žmonės nori pamatyti

3

balsai

8,67

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą NAUJA PRAEITIS (REMINISCENCE)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Bizūnas

Bizūnas

23.08.2021, 15:22:30

7,5/10 Graži vaidyba, geras operatoriaus darbas. Siužetas lėtokas, veiksmo ne per daugiausia, kelios muštynės, mažoka fantastiniam trileriui. Kaip supratau tai pirmas režisierės pilnas metražas, tad negali labai peikti. Filme daugiau vyrauja jausmai ir meilė... :) Šiais laikais fantastikos taip mažai, ačiū ir už tai.