Uždaryti
Nekalbėk apie blogį (Speak No Evil)
GREITAI
Nekalbėk apie blogį (Speak No Evil)
Premjera
13 rugs. 2024
Režisierius
James Watkins
Vaidina
James McAvoy
Mackenzie Davis
Scoot McNairy
Pilnas aprašymas

Nekalbėk apie blogį (Speak No Evil)

Siaubo Trileris

Nematyk blogio, negirdėk blogio ir nekalbėk apie blogį. Kai amerikiečių šeima yra pakviečiama praleisti savaitgalį idiliškame užmiesčio dvare su žavinga britų šeima, su kuria jie susidraugavo atostogų metu, svajonių poilsis greitai virsta siaubingu psichologiniu košmaru.

Pilnas aprašymas

Siaubo namų „Blumhouse“ ir mistinės siaubo dramos „Nematomas žmogus“ prodiuserių naujausioje kino juostoje pagrindinį vaidmenį atlieka BAFTA laureatas James McAvoy („Skilimas“, „Stiklas“), įkūnijantis charizmatišką alfa-vyrą, kurio nevaržomas svetingumas slepia neapsakomą tamsą.
Mackenzie Davis („Terminatorius 6“) ir SAG apdovanojimo nugalėtojas Scoot McNairy („Argo“) vaidina amerikiečių porą, kurie kartu su savo 11 metų dukra (akt. Alix West Lefler) neįtardami nieko blogo priima atostogų kvietimą apsistoti pas dvaro savininką (akt. J. McAvoy), jo žmoną (akt. Aisling Franciosi) ir jų nebylį sūnų (akt. Dan Hough).
Psichologinis siaubo trileris yra sukurtas pagal to paties pavadinimo 2022 m. danų siaubo sensacijos scenarijų „Svečiuose“, kurį parašė broliai Christian ir Mads Tafdrup. Šis filmas pelnė 11-a Danijos kino apdovanojimų nominacijų, o tai yra daniškas „Oskarų“ atitikmuo.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

2 Žmonės nori pamatyti

play
Multimedia