Uždaryti
NES JAI LABAI RŪPI (I Care A Lot)
NES JAI LABAI RŪPI (I Care A Lot)
Premjera
21 Geg 2021
Trukmė
118 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
6

Vidutinis vertinimas

NES JAI LABAI RŪPI (I Care A Lot)

Komedija Kriminalinis Trileris Amžiaus cenzas: N-16 118 min.

Filmų „Dingusi“ ir „Švytinti tamsoje“ žvaigždė Rosamund Pike ir „Sostų karuose“ išgarsėjęs Peter‘is Dinklage‘as - kino kritikų įvertintoje komedijoje „Nes jai labai rūpi“.

Pilnas aprašymas

Marla Greison (aktorė Rosamund Pike) – stilinga ir negailestinga teisinė globėja, kuri nuoširdžiai „rūpinasi“ senjorais, o ypač – jų pinigais. Pasinaudojusi įstatymo suteikta teise paskelbti senyvus žmones neveiksniais ir perimti visą jų turtą, kartu su padėjėja ir mylimąja Frane (akt. Eiza González) bei korumpuota daktare Eimos (akt. Alicia Witt) Marla nuolat ieško turtingų senjorų ir paima juos savo „globon“. Į bendrininkių akiratį patenka ir Dženiferė Peterson (akt. Dianne Wiest) – gerame rajone gyvenanti, apynauju mersedesu važinėjanti senjorė, kuri, panašu, turi nemenkų santaupų, o svarbiausia – neturi jokių artimųjų. Kitaip tariant – tikra „vyšnia ant torto“.

Puikiai įvaldę savąją schemą, moterys imasi veikti ir netrukus Dženiferė atsiduria senelių namuose, kur „dėl jos pačios saugumo“ yra uždaroma į specialų kambarį, iš jos paimamas mobilusis telefonas, o Marla su Frane imasi aktyviai tvarkyti senjorės finansus. Vis tik merginų laukia didžiulė staigmena. Faktas, kad apie žmogaus artimuosius nieko nežinoma oficialiai, dar nereiškia, kad jų nėra – kartais tie artimieji specialiai nori likti nežinomi. Pavyzdžiui, Dženiferės sūnus Romanas (akt. Peter‘is Dinklage‘as) – nusikalstamo sindikato vadeiva.

Veiksmo, netikėtų siužeto posūkių ir juodojo humoro kupina juosta yra liaupsinama kino kritikų, o Rosamund Pike už Marlos vaidmenį buvo apdovanota prestižiniu „Auksiniu gaubliu“.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

8 Žmonių nori pamatyti

3

balsai

6

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą NES JAI LABAI RŪPI (I Care A Lot)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.