Uždaryti
NUOSAVAS ŠNIPAS (My Spy)
NUOSAVAS ŠNIPAS (My Spy)
Premjera
7 Rgp 2020
Trukmė
99 min.
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Peter Segal
Vaidina
Ken Jeong
Dave Bautista
Kristen Schaal
Pilnas aprašymas
5,5

Vidutinis vertinimas

NUOSAVAS ŠNIPAS (My Spy)

Komedija Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 99 min.

Džei Džei (aktorius Dave‘as Bautista) – šilto ir šalto matęs CŽV agentas, užgrūdintas daugybėje misijų ir išsiskiriantis itin gerais savo veiklos rezultatais. Tačiau vieną kartą, šiek tiek atsipalaidavęs, agentas padaro klaidą ir yra pažeminamas pareigose. Nuo šiol jam vietoje tiesioginio dalyvavimo misijose teks padirbėti žvalgyboje.

Pilnas aprašymas

Jau pirmoji nauja užduotis praktiškai įvaro Džei Džei į neviltį: kartu su kolege Bobi (akt. Kristen Schaal) jis paskiriamas stebėti vieną paprastą šeimą. Tiesa, Džei Džei dar nežino, kad bent jau devynmetė šeimos narė Sofija (akt. Chloe Coleman) toli gražu nėra paprasta. Ne pagal amžių protinga mergaitė netrukus suranda jos bute paslėptas kameras ir, vadovaudamasi logika bei kompiuterinėmis žiniomis, aptinka ją šnipinėjančius operatyvininkus.

Suprasdamas, kad žinia apie tai, jog jį „išryškino“ devynmetė, reikštų galą jo karjerai, Džei Džei pasirengęs sutikti su bet kokiais Sofijos reikalavimais manais į jos tylą. Mergaitė, tą irgi puikiai suprasdama, paprašo vienintelio dalyko – išmokyti ją šnipų meno paslapčių. Kad ir kaip to nenorėdamas, Džei Džei yra priverstas sutikti.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

55 Žmonių nori pamatyti

2

balsai

5,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą NUOSAVAS ŠNIPAS (My Spy)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.