Uždaryti
O, Paryžiau! (Paradis Paris)
GREITAI
O, Paryžiau! (Paradis Paris)
Premjera
26 liep. 2024
Trukmė
109 min.
Sukurta
Prancūzija
Režisierius
Marjane Satrapi
Vaidina
Monica Bellucci
Rossy de Palma
Pilnas aprašymas

O, Paryžiau! (Paradis Paris)

Drama Komedija Amžiaus cenzas: N-13 109 min.

Šis filmas, tai – gyvas meilės laiškas kosmopolitiškajam Paryžiui, kuriame vyksta tarpusavyje susijusios neįtikėtinos istorijos. Visi jų spalvingi personažai susiduria su mirtimi, tik tam, kad iš naujo atrastų tikrąjį gyvenimo džiaugsmą. Paryžiaus širdyje gyvenanti, garsi ir, be abejo, pati sau labai graži, italų operos žvaigždė Džovana (akt. Monica Bellucci) netyčia atsibunda morge ir suvokia, kad jos gyvenimas apvirto aukštyn kojom. Ji paskelbta mirusia, jos šlovė akimirksniu nublanko, o blogiausia tai, kad jos mirties niekas nepastebėjo!

Pilnas aprašymas

Ekscentriškoji pagyvenusi kolumbietė Doloris (akt. Rossy de Palma) sudaro sandorį su pačia… mirtimi. Ji bando išsiderėti daugiau laiko šiame gyvenime, kad galėtų įgyvendinti seną savo svajonę – atidaryti šokių studiją. Aistringoji šokėja yra šventai įsitikinusi, kad turės daug laiko liūdėti, kai bus mirusi, o dabar pats laikas gyventi ir išpildyti savo didžiausias svajones!

Talentingasis makiažo meistras (akt. Gwendal Marimoutou), po daugybės metų kino versle, sutinka savo svajonių modelį. O Maikas (akt. Ben Aldridge), bebaimis kaskadininkas, kasdien žvelgia mirčiai į akis atlikdamas sudėtingiausius triukus. Tuo tarpu, sunkumų turinti paauglė savo širdį atveria ją pagrobusiam psichoterapeutui…

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

7 Žmonių nori pamatyti

play
Multimedia