Uždaryti
Pagonių žiedas (The Pagan King)
Pagonių žiedas (The Pagan King)
Premjera
11 Geg 2018
Trukmė
110 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais
Pilnas aprašymas
6,85

Vidutinis vertinimas

Pagonių žiedas (The Pagan King)

Istorinis Nuotykių Amžiaus cenzas: N-13 110 min.

Latvių ir lietuvių sukurtas filmas, kuris gali drąsiai reprezentuoti mūsų didingą istoriją ir nepalaužiamą dvasią. Šis istorinis epas buvo kuriamas net penkerius metus, o prie filmo dirbo didelė komanda iš Lietuvos. Istorinį epą apie Žiemgalą ir jos kunigaikštį Nameisį, galės pamatyti daugelio Europos šalių žiūrovai.

Pilnas aprašymas

XIII amžiuje Romos imperija siekė išplėsti savo valdas ir užvaldyti kuo didesnę Europos dalį. Žiemgalos žemės buvo ypatingai patrauklus grobis dėl savo geografinės padėties ir prekybos galimybių. Vienintelė kliūtis – Žiemgalos žmonės ir narsūs kariai, kurie niekada nebuvo pavergti ir valdomi kitų tautų. Romos Popiežius siunčia į Žiemgalą savo sūnų Maksą, kuris pasitelkęs klastą ir kalaviją, sieks užgrobti baltų žemes. Nameisis – jaunas ir dar nepatyręs Žiemgalos kunigaikštis, bandys suvienyti savo liaudį ir duoti atkirtį svetimšaliams. Livonijos kronikose, jaunasis Nameisis, greitai buvo pradėtas vadinti Žiemgalos karaliumi. 

Svarbi baltų istorijos dalis pasieks Lietuvos kino teatrus jau nuo gegužės 11 dienos. „Pagonių žiedas“ – mūsų jėga yra vienybėje.

Filmas rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

221 Žmonių nori pamatyti

13

balsai

6,85

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Susijusios naujienos Pagonių žiedas (The Pagan King)
Komentarai

Rašyti komentarą Pagonių žiedas (The Pagan King)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Sigitas

Sigitas

05.05.2018, 17:00:29

Pagoniu karalius buvo tik vienas Lietuvos didysis kunigaikstis karalius. Rex. Vytianis Buivydas mano protevis visa informacija Livonijos kronikoje ir mano feisbuko profilyje.https://www.facebook.com/sigitas.buivydas1.Pagarbiai JO Didenybė Karališkos kilmės. HRH. Princas Sigitas Buivydas HGD. Lietuvos Didysis kunigaikštis. Pagal Lussangujinus teise teisetas įpėdinis. Lietuvos Karalystės Princas Rurikidų Gediminaičių dinastija.