Uždaryti
Palma (Palma)
GREITAI
Palma (Palma)
Premjera
14 Geg 2021
Trukmė
110 min.
Sukurta
Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas

Palma (Palma)

Drama Šeimai Amžiaus cenzas: V 110 min.

Nuo gegužės 14 dienos kino teatruose matysime tikrais įvykiais paremtą kino juostą visai šeimai – „Palma“. Prieš 45 metus vykusi, tūkstančius žmonių sujaudinusi vokiečių aviganės Palmos gyvenimo istorija parodys, jog šalia mūsų gyvenantys keturkojai turi nepaprastai jautrią širdį ir sunkiai išgyvena praradimo jausmą.

Pilnas aprašymas

Palma – vokiečių aviganė, kurią lipdamas į lėktuvą palieka jos šeimininkas (akt. Janas Capnikas) ir... išskrenda „daryti“ karjeros. Šeimininko išdavystės Palma nesuprato, ji tvirtai tikėjo, kad ateis ta diena, kai jis sugrįš. Bėgo dienos, savaitės, mėnesiai, metai, lėktuvai kilo ir leidosi, bet Palma vilties neprarado. Kasdien ji lėkdavo pasitikti besileidžiančių lėktuvų, kartais išbėgdavo tiesiai ant pakilimo tako, kartais aplodavo keleivius, bet niekada nenustojo laukti.

Netikėtas susitikimas su devynmečiu berniuku Kolia (akt. Leonidas Basovas) į vienišo šuns gyvenimą atnešė šį tą gražaus. Patyrusi skausmą ir išdavystę ji dar kartą patikėjo žmogumi! Kolia ir Palma tampa tikrais draugais, kuriuos sieja ne tik draugystė, jie turi šį tą bendro – juos abu paliko... Palmą – šeimininkas, Kolią – mama.

Po mamos mirties pirmą kartą Kolios gyvenime atsiradęs, vien apie lėktuvo piloto karjerą svajojantis tėtis (akt.Viktoras Dobronravovas), berniukui nekėlė jokio pasitikėjimo, tad vienintelė, kam jis galėjo pasiguosti, buvo Palma.

Nors bičiulius sieja ypatingas ryšys, tačiau Kolia visada troško surasti tikrąjį Palmos šeimininką … ir vieną dieną jis atsirado. Palmai tenka spręsti - pasirinkti tą, kurio tiek laukė, ar pasilikti su tuo, kuris tapo geriausiu draugu.

Tikrais įvykiais paremta kino juosta, kupina vilties, tikėjimo ir meilės, palies kiekvieną iš mūsų ir privers dar kartą susimąstyti apie itin stiprų žmogaus ir gyvūno ryšį.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

2 Žmonės nori pamatyti

play
Komentarai

Rašyti komentarą Palma (Palma)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.