Uždaryti
Paryžius gali palaukti (Paris Can Wait)
Premjera
15 Rgs 2017
Sukurta
JAV, 2016
Vaidina
Diane Lane
Alec Baldwin
Pilnas aprašymas
6,33

Vidutinis vertinimas

Paryžius gali palaukti (Paris Can Wait)

Komedija Romantinis Amžiaus cenzas: N-13

Romantiškoje ir saulėtoje komedijoje laukia nepaprastai šilta, labai prancūziška ir kerinčiai žavi istorija.

Pilnas aprašymas

Iš pirmo žvilgsnio Anos (akt. Diane Lane) gyvenimas – idealus ir nerūpestingas. Ji ištekėjusi už labai sėkmingo Holivudo prodiuserio (akt. Alec Baldwinas), nuolat keliauja ir susipažįsta su naujais žmonėmis. Bet viskas gražu tik iš pirmo žvilgsnio.

Iš tiesų, Ana pavargusi nuo blizgančio savo gyvenimo. Vyrui labiau rūpi jo darbas, nei žmonos savijauta, kelionės taip pat atsibodusios ir, regis, niekas jau nebedžiugina. Po viešnagės Pietų Prancūzijoje, ji nusprendžia grįžti į Paryžių. Ir štai čia pasirodo vyro verslo partneris (akt. Arnaud Viard). Jis pasiūlo Anai į Paryžių keliauti automobiliu, mat jam – kaip tik pakeliui! Ji sutinka ir netikėtumai prasideda.

Nors kelionė į Paryžių teturėjo trukti septynas valandas, judviejų kelionė vedanti per nuostabaus grožio prancūziškus miestelius, taps nepamirštamu pažintiniu, kulinariniu ir... romantišku nuotykiu!

Nuostabaus grožio gamtos, apetitą keliančių prancūziškų patiekalų, juokingų pokštų ir jaukios romantikos kupinos komedijos režisierė – Eleonora Coppola. Iki šiol daugiausiai dirbusi, kaip dokumentinių filmų režisierė ji, būdama 81-erių, ryžtingai debiutuoja dramų žanre. Žymiojo kino režisieriaus Francis Ford Coppola žmona, režisierės Sofios Coppola ir dar dviejų talentingų vaikų mama, Eleonora Coppola yra dirbusi su kone visais savo šeimos nariais, tačiau atėjo laikas kino pasaulyje pristatyti ir savo vardą.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka kino kritikų išliaupsinta „Oskaro“ laureatė Diane Lane, amžinai žavus Alecas Baldwinas ir Arnaudas Viardas.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

33 Žmonės nori pamatyti

6

balsai

6,33

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Paryžius gali palaukti (Paris Can Wait)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.