Uždaryti
PASLAPTIS: IŠDRĮSK SVAJOTI (The Secret: Dare To Dream)
PASLAPTIS: IŠDRĮSK SVAJOTI (The Secret: Dare To Dream)
Premjera
4 Rgs 2020
Trukmė
107 min.
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Andy Tennant
Vaidina
Katie Holmes
Josh Lucas
Celia Weston
Pilnas aprašymas
9,6

Vidutinis vertinimas

PASLAPTIS: IŠDRĮSK SVAJOTI (The Secret: Dare To Dream)

Drama Romantinis Amžiaus cenzas: N-7 107 min.

Ši pasauliniu fenomenu tapusio australų rašytojos Rhonda Byrne bestselerio „Paslaptis. The Secret“ įkvėpta romantinė drama pasakoja tiesiog neįtikėtiną Mirandos gyvenimo istoriją. Likusi viena su trimis mažamečiais vaikais, Miranda sukasi kaip išmano – dirba padavėja, rūpinasi atžalomis ir kiekvieną dieną stengiasi tiesiog sudurti galą su galu. Nenuostabu, kad ir į gyvenimą ji žvelgia ne itin optimistiškai, nesąmoningai laukdama, kol nutiks dar kas nors blogo.

Pilnas aprašymas

Visiška jos priešingybė pasirodo besantis Brėjus – netikėtai Mirandos gyvenime atsiradęs paslaptingas nepažįstamasis. Vyras įsitikinęs, kad kiekvienas žmogus turi slaptą supergalią į savo gyvenimą pritraukti tai, ko trokšta. Kitaip tariant, Brėjus tiki, kad mintys materializuojasi ir įvyksta tik tai, ko mes patys norime. Iš pradžių skeptiškai vertinusi tokius vyro samprotavimus, po keleto stulbinančių epizodų ji pamažu ima keisti savo nuomonę. Vis dažniau bendraudama su Brėjumi, Miranda atranda kitokio gyvenimo paslaptį. Tačiau didžiausia paslaptis – tikroji Brėjaus atsiradimo jos gyvenime priežastis – Mirandos dar tik laukia ateityje.

Filmo istorijos įkvėpimu tapusi Rhondos Byrne knyga „Paslaptis. The Secret“ knyga jau yra išversta į daugiau nei 50 kalbų (taip pat ir lietuvių) ir parduota daugiau nei 30-ies milijonų egzempliorių tiražu.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

148 Žmonių nori pamatyti

5

balsai

9,6

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą PASLAPTIS: IŠDRĮSK SVAJOTI (The Secret: Dare To Dream)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.