Uždaryti
Polis (Poly)
PREMJERA
Polis (Poly)
Premjera
18 Bir 2021
Trukmė
99 min.
Sukurta
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

Polis (Poly)

Šeimai Nuotykių Amžiaus cenzas: V 99 min.

Nuotykių kupinas filmas visai šeimai apie nepaprastai protingą ir draugišką ponį.

Pilnas aprašymas

Turbūt nereikia ir sakyti, kad išsiskyrimas su draugais niekuomet nebūna lengvas. Ypač jei tau – dešimt metų. Dešimtmetės Sesilės gyvenime būtent taip ir nutinka. Dėl priežasčių, kurių ji ne visiškai supranta, mergaitė kartu su mama persikelia gyventi į naują vietą. Pati vieta gal ir nebūtų bloga – jaukus kaimelis Prancūzijos pietuose, nuolat puikus oras ir daugybė vietos įvairiausiems žaidimams. Bet praeityje liko visi senieji draugai, o su naujais, vietiniais vaikais mergaitei nelabai sekasi sutarti.

Nuobodų ir truputį liūdnoką kasdienį Sesilės gyvenimą pakeičia į miestelį atvykęs cirkas. Pagrindinė jo pažiba – neeilinio proto ir sugebėjimų ponis, vardu Polis. Cirko žvaigždė iš karto pakeri tiek Sesilės, tiek likusių miestelio gyventojų širdis ir jie užgniaužę kvapą stebi neprilygstamus Polio triukus. Negalėdama užmiršti nuostabaus pasirodymo, Sesilė nuolat sukiojasi aplink cirko palapines ir netrukus supranta, kad Polio gyvenimas tėra gražus tik scenoje. O vaidinimui pasibaigus, piktasis cirko šeimininkas Polį kamuoja, stumdo, o kartais net ir ima mušti!

Pasipiktinusi geraširdė mergaitė nusprendžia imtis veiksmų. Neilgai trukusi, gudragalvė Sesilė sukuria planą, išvaduoja Polį iš nelaisvės ir, suprasdama, kad miestelyje likti pavojinga, pabėga. Tačiau cirko savininkas nesiruošia taip lengvai atsisakyti pagrindinės savo žvaigždės ir puola vytis. Šiose pavojingose gaudynėse netrūks pašėliškų nuotykių, netikėtų atradimų ir, svarbiausia – naujų draugų, iš kurių didžiausias taps būtent išgelbėtas Polis.

Smagus, pamokantis ir nuotaikingas filmas visai šeimai „Polis“ kinuose nuo birželio 18 d.!

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Polis (Poly)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.