Uždaryti
Sangailės vasara
Sangailės vasara
Premjera
21 Rgp 2015
Trukmė
88 min.
Sukurta
Lietuva, Prancūzija, Nyderlandai, 2015
Pilnas aprašymas
7,09

Vidutinis vertinimas

Sangailės vasara

Drama Romantinis Amžiaus cenzas: N-16 88 min.

Puikiai įvertintas prestižiniuose užsienio festivaliuose ir pripažintas geriausiu lietuvišku filmu 2015 m. „Sidabrinės gervės" apdovanojimuose, nuoširdus ir atviras pasakojimas apie jaunystės polėkius ir drąsą siekti svajonės - juk kad skristum, ...

Pilnas aprašymas

Puikiai įvertintas prestižiniuose užsienio festivaliuose ir pripažintas geriausiu lietuvišku filmu 2015 m. „Sidabrinės gervės" apdovanojimuose, nuoširdus ir atviras pasakojimas apie jaunystės polėkius ir drąsą siekti svajonės - juk kad skristum, turi nesilaikyti!

Vasaros atostogas tėvų viloje prie ežero leidžiančios septyniolikmetės Sangailės aistra – akrobatiniai lėktuvai. Tačiau ji niekada neskraidė nes yra sukaustyta  neįveikiamos aukščio baimės. Per vietinę aviacijos šventę Sangailė susipažįsta su visiška savo priešingybe – gyvenimo džiaugsmu trykštančia vėjavaike Auste. Nuoširdi draugystė išauga į artimus santykius ir Sangailė pirmą kartą įsileidžia kitą žmogų į savo uždarą pasaulį. Įsiplieskę jausmai išlaisvina Sangailę padrąsindami nerti į didžiausią savo aistrą.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
11

balsai

7,09

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Sangailės vasara

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.