Uždaryti
Šaulys
Šaulys
Premjera
27 Kov 2015
Trukmė
115 min.
Pilnas aprašymas
4,67

Vidutinis vertinimas

Šaulys

Trileris Veiksmo Amžiaus cenzas: N-16 115 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Buvęs specialiųjų pajėgų karys Martinas (jį vaidina aktorius Sean‘as Penn‘as) ilgai ir ištikimai tarnavo savo šaliai. Kaip ir privaloma kariui, įsakymus jis vykdė neklausinėdamas ir negalvodamas ...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Buvęs specialiųjų pajėgų karys Martinas (jį vaidina aktorius Sean‘as Penn‘as) ilgai ir ištikimai tarnavo savo šaliai. Kaip ir privaloma kariui, įsakymus jis vykdė neklausinėdamas ir negalvodamas – geri jie ar blogi. O įsakymų buvo visokių. Sėkmingai įvykdęs daugybę žiauriausių ir pavojingiausių užduočių bei išgyvenęs paprastam piliečiui nesuvokiamus siaubus, Martinas atliko pareigą, tačiau ne be pasekmių.

Po ilgų tarnybos metų, kentėdamas nuo potrauminio streso sindromo, vyras nusprendžia išeiti užtarnauto poilsio, kad galų gale pajustų tikrojo gyvenimo skonį savo mylimos moters glėbyje. Tačiau jo organizacijos vadai Martinui turi kitų planų... Gudriai suregztos pinklės Martinui užkerta kelią į laimę. Vyrui nepasiduodant galingųjų užgaidoms ir nesutinkant žaisti pagal primestas taisykles, pagrobiama jo mylimoji. Martinas išsirengia į pavojingą kelionę per Europą, kad atgautų suterštą garbę, gerą vardą bei atkeršytų savo priešams. Pamažu jis supras, kad šiame mirtiname žaidime niekada negali žinoti, kas iš tikrųjų yra priešas, o kas – draugas.

 Įtempto siužeto trilerį „Šaulys“ režisavo šio žanro meistras: filmų „Pagrobimas“ (Taken) ir „Iš Paryžiaus su meile“ režisierius Pjeras Morelis. Filmas „Šaulys“ į Lietuvos kino ekranus atkeliaus kovo 27 dieną. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
6

balsai

4,67

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Šaulys

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.