Uždaryti
Selekcininkė (Breeder)
Selekcininkė (Breeder)
Premjera
11 Bir 2021
Trukmė
108 min.
Sukurta
Filmas danų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
7,5

Vidutinis vertinimas

Selekcininkė (Breeder)

Siaubo Trileris Amžiaus cenzas: 18 108 min.

Kokia amžino gyvenimo kaina?

Pilnas aprašymas

Nuo neatmenamų laikų žmonija svajoja apie amžiną ar bent jau ilgalaikį – žymiai ilgesnį nei dabar – gyvenimą. Medicinos pasiekimai jau leido ženkliai padidinti vidutinę gyvenimo trukmę, tačiau tai dar ne pabaiga. Kaupiantis žinioms, vystantis mokslui ir tobulėjant technologijoms, mes jau beveik išsiaiškinome, kaip genų chirurgijos būdu galima išvengti tam tikrų ligų ir taip dar labiau prailginti kokybišką gyvenimą. Tačiau kas nutiktų, jei šio tikslo būtų siekiama bet kokiomis priemonėmis? Naujas skandinaviškas siaubo trileris „Selekcininkė“ pasakoja būtent tokią istoriją.

Pagrindinė filmo herojė Mija susidomi pažangia medicinos technologijų kompanija, siūlančia ženkliai pristabdyti senėjimo procesą bei kokybiškai ir garantuotai prailginti gyvenimo trukmę. Norėdama suprasti procesus ir technologijas, kuriomis firma pasiekia išties įspūdingų rezultatų, Mija susipažįsta su įmonės vadove ir apsilanko jos laboratorijose. Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo daugiau nei nuostabu: paslaptingų injekcijų pagalba šešiasdešimtmečiai atrodo ne vyresni nei 40-ies, o ir jaučiasi geriau nei jaunystėje.

Tačiau netrukus ima aiškėti, kad tai – tik gražus, idiliškas fasadas. O iš tiesų už prailginto gyvenimo idilės slepiasi kraupūs dalykai: jaunų moterų grobimai, jų laikymas nelaisvėje, žiaurūs bandymai, kankinimai ir, žinoma, milžiniški pinigai. Pernelyg daug sužinojus, ir pačiai Mijai ima grėsti mirtinas pavojus.

Kraują stingdantis siaubo trileris apie galimai visai netolimą realybę „Selekcininkė“.

Filmas danų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

7 Žmonių nori pamatyti

2

balsai

7,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Selekcininkė (Breeder)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.