Uždaryti
Slaptas keleivis (Commuter)
Slaptas keleivis (Commuter)
Premjera
12 Sau 2018
Trukmė
105 min.
Sukurta
JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija, 2017
Režisierius
Jaume Collet-Serra
Vaidina
Liam Neeson
Patrick Wilson
Vera Farmiga
Pilnas aprašymas
8,38

Vidutinis vertinimas

Slaptas keleivis (Commuter)

Drama Kriminalinis Mistinis Amžiaus cenzas: N-13 105 min.

Maiklas (aktorius Liam‘as Neeson‘as) yra draudimo agentas, mylintis ir mylimas vyras bei tėvas. Jis jau dešimt metų į darbą ir iš jo kasdien vyksta tuo pačiu traukiniu. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia.

Pilnas aprašymas

Traukinyje prie Maiklo prisėda žavi nepažįstamoji (akt. Vera Farmiga). Prisistačiusi psichologe, studijuojančia žmonių elgseną, Džoana įtraukia Maiklą į pokalbį. Ir netrukus jam pasiūlo eksperimentą: surasti traukinyje žmogų, kurio neturėtų čia būti. Iš pradžių galvojęs, jog tai – kažkoks nevykęs pokštas, netrukus Maiklas pakeičia nuomonę. Vadovaudamasis moters instrukcijomis ir tualete radęs žadėtus 75 tūkstančius dolerių, vyras įsitikina, kad eksperimentas tikras ir jis privalo rasti traukinyje žmogų, kurio čia neturėtų būti. Jei nori gauti pinigus, užduotį jis turi atlikti prieš traukiniui pasiekiant paskutinę stotelę.

Maiklas imasi spręsti keistą galvosūkį. Traukiniui nenumaldomai artėjant kelionės galo link, viena užuomina veda prie kitos ir netrukus vyras suvokia, jog tai, kas prasidėjo kaip nekaltas eksperimentas, iš tiesų yra šaltakraujiškas ir negailestingas planas, kuriame jam numatytas pagrindinis vaidmuo. Vaidmuo žmogaus, nuo kurio sprendimų priklausys ne tik jo paties, bet ir visų traukinio keleivių likimas.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

80 Žmonių nori pamatyti

21

balsai

8,38

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Slaptas keleivis (Commuter)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.