Uždaryti
ŠOKIŲ KOVOS (Bitva)
ŠOKIŲ KOVOS (Bitva)
Premjera
30 Rgp 2019
Trukmė
85 min.
Sukurta
Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

ŠOKIŲ KOVOS (Bitva)

Drama Romantinis Amžiaus cenzas: N-13 85 min.

Filmas „ŠOKIŲ KOVOS“: nebūtina fiziškai girdėti muziką, kad galėtum pagal ją šokti.

Pilnas aprašymas

Muzika ir šokis – neatsiejama ir svarbiausia Antono (aktorius Rinalis Muchametovas) gyvenimo dalis. Vaikinas gatvės šokius įsimylėjo dar būdamas vaikas, o per keliolika metų tapo neginčijamu šios srities meistru ir autoritetu, pripažįstamu tiek publikos, tiek kolegų. 

Antonas svajoja apie tarptautinę šlovę ir sunkiai dirba, kad taptų žinomas ne tik Rusijoje. Tačiau šią jo svajonę žiauriai sudaužo nelaimingas atsitikimas, po kurio vaikinas visiškai apkursta. Nebegirdint muzikos ir praradus galimybę šokti, gyvenimas Antonui nebetenka prasmės. Šiaip taip išgyvenęs juodžiausią depresijos laikotarpį, vaikinas supranta, kad pirmasis naujojo gyvenimo žingsnis – išmokti gestų kalbą. 

Mokykloje, į kurios organizuojamus kursus Antonas užsirašo, atsiranda vienas jį puikiai pažįstantis berniukas. Žavėdamasis šokiu, vaikas žiūri visus Antono pasirodymus „YouTube“ ir vieną dieną, įsidrąsinęs, paprašo Antono, kad šis pamokytų šokti ir jį su draugais. Su savo kurtumu iki galo vis dar nesusitaikęs Antonas iš pradžių net pykteli dėl tokio prašymo – juk kaip galima šokti, kuomet negirdi muzikos?! Bet pamažu, padedamas entuziastingų vaikų, suvokia, kad šokiui muziką svarbu ne girdėti, o jausti. 

Ėmęs mokyti vaikus šokio, Antonas pamažu atsikrato savigailos, vėl atranda džiaugsmą, prisimena savo didžiąją svajonę ir užsibrėžia naują tikslą: vėl sudalyvauti gatvės šokių turnyre. Šįkart – kaip treneris komandos, sudarytos iš ankstesnių savo bičiulių ir negirdinčių vaikų. 

Įspūdžio, intensyvumo ir autentikos šiai įkvepiančiai juostai suteikia ne tik tai, kad filmo režisierius Anaras Abasovas pats 15 metų aktyviai šoko gatvės šokius, bet ir tai, kad jame nusifilmavo pagrindinės šio meno Rusijos žvaigždės: Kadetas, Punča, Timbo, Singa ir kiti. 

Ne vien gatvės šokių gerbėjams patiksianti muzikinė drama „ŠOKIŲ KOVOS“ Lietuvoje pradedama rodyti rugpjūčio 30 dieną. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

52 Žmonės nori pamatyti

1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą ŠOKIŲ KOVOS (Bitva)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.