Uždaryti
SUPERNOVA
SUPERNOVA
Premjera
6 Rgp 2021
Pilnas aprašymas
5,8

Vidutinis vertinimas

SUPERNOVA

Drama Romantinis

„Oskaro“ laureatas Colin Firth bei nominantas Stanley Tucci pristato kritikų išskirtinai liaupsinamą dramą „Supernova“, kupiną šiltų jausmų ir tikrųjų gyvenimo vertybių.

Pilnas aprašymas

Kai dvidešimt metų kartu pragyvenę idealūs partneriai Semas (akt. Colin Firth) ir Taskeris (akt. Stanley Tucci) nusprendžia pakeliauti su senu kemperiu po Angliją aplankydami savo draugus, šeimą ir vietas iš praeities, gimsta naujas, gyvenimo sukurtas, šedevras, kurio liūdnai graži pabaiga, kurią jie pasirinko kartu, tik dar labiau sužibės.

Palaiminti šeimos ir draugų, jie mėgsta humorą ir kultūrą, ir praleido kartu savo geriausius gyvenimo metus. Vis dėlto, kartais pakanka vieno neplanuoto įvykio, kad likimas perrašytų visą kartu sukurtą istoriją.

Laukia paskutinis skyrius, kuris prasideda anksčiau nei planuota. Nors pabaiga, kurią kiekvienas slapta įsivaizdavo, bus visiškai skirtinga.

Tarsi tikra Supernova, ši gyvenimo istorija kaip didžiulis sprogimas, įvykstantis žvaigždės evoliucijos pabaigoje, įrodys, kad kiekvienas galime gyventi savo sukurtos nuostabios visatos fone.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

3 Žmonės nori pamatyti

5

balsai

5,8

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą SUPERNOVA

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.