Uždaryti
TABALUGA
TABALUGA
Premjera
7 Grd 2018
Trukmė
90 min.
Pilnas aprašymas
3,5

Vidutinis vertinimas

TABALUGA

Nuotykių Animacija Amžiaus cenzas: V 90 min.

„Tabaluga“ – nuotykių kupinas filmas visai šeimai apie geraširdį drakoniuką, jo draugus ir piktą sniego senį

Pilnas aprašymas

Toli, toli, nuostabioje Grynlandijos šalyje gyvena drakoniukas Tabaluga. Du didžiausi jo norai – išmokti skraidyti ir kvėpuoti ugnimi. Drakoniuką užauginęs varnas Rembo skraidyti jį galbūt kada nors ir išmokys, tačiau kvėpavimo ugnimi mokytojų Tabalugai nelemta surasti – drakoniukas yra paskutinis iš savo genties.

Vieną dieną ant miške riogsančio akmens drakoniukas pamato paslaptingą nuorodą – išraižytus žodžius „Tabaluga. Ugnis. Ledo šalis“. Su nauja viltimi surasti rūpimus atsakymus, Tabaluga kartu su geriausiu bičiuliu, boružiuku Baliu iškeliauja į paslaptingą sniego šalį. Joje bičiuliai susipažįsta su nuostabaus balso savininke, ledo princese Lili ir jos geriausiu draugu, baltuoju lokiu Limbo. Išklausius Tabalugos, Lili šauna mintis, kad atsakymą į drakoniukui rūpimą klausimą, galbūt, galėtų žinoti Arktosas – Ledo šalį valdantis sniego senis. Nei Lili, nei juo labiau Tabaluga net neįtaria, kad Arktosas slapčia rezga planus sniego, ledo ir šalčio šalimi paversti ne tik Ledo šalį, bet ir greta esančią Grynlandiją. O jo užmačioms gali pasipriešinti tik ugnimi kvėpuojantis drakonas.

Pasprukusi iš jiems paspęstų spąstų, šaunioji ketveriukė kartu stos prieš Arktosą ir jo baltųjų lokių armiją. Ir kas žino – galbūt atradęs naują tikslą, suradęs naują draugą ir kovodamas už teisybę, drakoniukas Tabaluga ne tik išmoks skraidyti, bet ir kvėpuoti ugnimi – kaip tikras, galingas drakonas.

Nuotaikinga, smagi ir nuotykių kupina animacinė juosta „Tabaluga“ Lietuvoje pradedama rodyti gruodžio 7 dieną.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

33 Žmonės nori pamatyti

2

balsai

3,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą TABALUGA

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.