Uždaryti
Tamsiausios galios (The Darkest Minds)
Tamsiausios galios (The Darkest Minds)
Premjera
3 Rgp 2018
Trukmė
103 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais., 2018
Pilnas aprašymas
8,23

Vidutinis vertinimas

Tamsiausios galios (The Darkest Minds)

Trileris Mokslinė fantastika Amžiaus cenzas: N-13 103 min.

Jauna mergina Rubė net nesitikėjo, kad išgyvens siaubingą marą, kurio metu žuvo 98% pasaulio vaikų... tačiau jai pasisekė.

Pilnas aprašymas

Visi šie vaikai, kurie išgyveno ligą, itin pasikeitė – įgavo antgamtines galias, kurias galima apibūdinti tik spalvomis: žalieji – super intelektualūs, mėlynieji – telekinetikai, geltonieji kontroliuoja elektrą, oranžiniai – mintis, ir galiausiai, raudonieji – valdo ugnį.

Rubė, nors pati to dar nesuvokia, yra viena iš galingiausių oranžinių žmonių. Patekusi į „Thurmond“ stovyklą, skirtą tokiems „galingiems“ vaikams, Rubė akimirksniu pastebi, kad visi oranžinės kategorijos vaikai vienas po kito dingsta. Bijodama dėl savo ateities mergina nusprendžia meluoti ir apsimesti, kad yra žalia – super intelektuali.

Po siaubingų kančių ištrūkusi iš šios siaubingos vietos, Rubė prisijungia prie pabėgėlių grupės. Netrukus ši naujai susikūrusi šeima supranta, kad pasaulyje, kurį valdo suaugusieji, bėgti nuo pavojaus nepakanka – jie turi panaudoti savo jėgas ir pasipriešinti, kad išliktų. Ir išgelbėtų ne tik save, bet visus pasaulio vaikus..

Režisierės Jennifer Yuh Nelson mokslinės fantastikos trileryje „Tamsiausios galios“ pagrindinius vaidmenis atlieka perspektyvūs jaunieji aktoriai Amandla Stenberg („Man esi vikas“) ir Harris Dickinson („Paplūdimio žiurkės“).

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

397 Žmonių nori pamatyti

13

balsai

8,23

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Tamsiausios galios (The Darkest Minds)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.