Uždaryti
TRAUKINYS Į BUSANĄ 2: PUSIASALIS (Train to Busan 2: Peninsula)
GREITAI
TRAUKINYS Į BUSANĄ 2: PUSIASALIS (Train to Busan 2: Peninsula)
Premjera
14 Rgp 2020
Trukmė
116 min.
Sukurta
Pietų Korėja, 2020
Režisierius
Yeon San
Vaidina
Dong-Won Gang
Jung-hyun Lee
John D. Michaels
Pilnas aprašymas

TRAUKINYS Į BUSANĄ 2: PUSIASALIS (Train to Busan 2: Peninsula)

Siaubo Trileris 116 min.

Prieš ketverius metus Korėjos pusiasalį nusiaubęs klaikus virusas daugumą žmonių pavertė zombiais. Ištrūkti iš nelaimės zonos pavyko tik nedaugeliui. Korėjiečių jūrų pėstininkų kapitonas Jung-seokas (aktorius Dong-Won Gang) yra vienas iš laimingųjų, pabėgusių į Honkongą.

Pilnas aprašymas

Dabar karys gauna užduotį su dar trim kolegomis sugrįžti į nuniokotą Korėją ir iš jos parvaryti apleistą šarvuotą sunkvežimį, kuriame palikti 20 mln. dolerių. Kruopščiai parengtoje operacijoje negali būti jokių klaidų ir nesklandumų. Tačiau tokiomis aplinkybėmis nesklandumų išvengti nepavyks.

Pirmoji operacijos dalis pavyksta pagal planą – Jung-seokas su savo grupele aptinka sunkvežimį, patys tuo tarpu išvengdami Korėjoje karaliaujančių zombių. Tačiau juos pastebi kai kas, keliantis ne mažesnį pavojų. Pasirodo, Korėjoje yra išlikusių žmonių, o kai kurie jų susibūrė į savanoriškus karinius būrius. Vienas toks būrys užpuola Jung-seoko grupelę, o mūšio garsai privilioja ir zombius.

Dabar kapitonui teks pasitelkti visą savo patirtį ir sugebėjimus, kad ištrūktų iš dvigubos apsiausties, įvykdytų užduotį ir saugiai sugrįžtų į viruso nepaliestą žemę.

Filmas „Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis“ yra itin sėkmingos 2016 m. korėjiečių juostos „Traukinys į Busaną“ tęsinys, užbaigiantis režisieriaus Yeon Sang-ho zombių trilogiją, kurią tais pačiais 2016-aisiais pradėjo animacinė juosta „Seulo stotis“. „Traukinys į Busaną“ tapo vienu sėkmingiausių visų laikų Korėjos filmų, buvo demonstruotas daugiau nei 160-yje pasaulio šalių ir jau dabar yra laikomas korėjiečių zombių filmų klasika.

Įtampos ir specialiųjų efektų kupinas bei kvapą gniaužiantis trileris „Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis“ Lietuvoje pradedamas rodyti nuo rugpjūčio 14 dienos.

Filmas korėjiečių kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

29 Žmonių nori pamatyti

Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
play
Komentarai

Rašyti komentarą TRAUKINYS Į BUSANĄ 2: PUSIASALIS (Train to Busan 2: Peninsula)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.