Uždaryti
Trys didvyriai ir sosto paveldėtoja (Tri bogatyria i naslednica pristola)
Trys didvyriai ir sosto paveldėtoja (Tri bogatyria i naslednica pristola)
Premjera
1 Vas 2019
Trukmė
90 min.
Pilnas aprašymas
4,94

Vidutinis vertinimas

Trys didvyriai ir sosto paveldėtoja (Tri bogatyria i naslednica pristola)

Šeimai Animacija Amžiaus cenzas: N-7 90 min.

Neilgai ramiai gyveno šaunieji didvyriai Alioša Popovičius, Dobrynia Nikitičius ir Ilja Muromietis. Šį kartą kunigaikštis jiems patiki svarbią valstybinės reikšmės užduotį – iš už jūrų marių parvežti tikrąją sosto paveldėtoją – gražuolę princesę.

Pilnas aprašymas

Kunigaikštystėje didžiulis nerimas – susirgo kunigaikštis! Kas galėtų sąžiningai ir dorai valdyti šalį, jeigu jo didenybę ištiktų baisiausia tragedija? Ką geriau pasirinkti? Giminaitį, draugą, o gal užjūrio princesę? Štai koks klausimas, kurį reikia skubiai spręsti!

Ir pasklinda žinia, kad kunigaikštis soste norėtų matyti giminaitę – dukterėčią Zabavą, kurią nelaisvėje laiko piktasis Vasilijus. Pasirodo, jis visiškai neketina princesės paleisti, maža to, nori pats valdyti kunigaikštystę. Štai čia nuotykiai ir prasideda. Net pati drąsiausia kunigaikštystės kariuomenė per silpna susidoroti su Vasilijaus galiomis. Tad pagalbos ranką karalystės vadovui tiesia visiems gerai pažįstami didvyriai: Alioša Popovičius, Dobrynia Nikitičius ir Ilja Muromietis. Trijulė jau ne kartą įrodė, kad jiems jokie sunkumai nebaisūs: narsiai priešinosi Šamachando princesei, keliavo į tolimus kraštus ir, netgi jūros dugne, kuo puikiausiai susitvarkė su jiems patikėta gelbėjimo misija. Taigi trys didvyriai ir pats svarbiausias rūmų arklys Julijus vėl leidžiasi į kupiną nuotykių ir pavojų kelionę – kuo skubiau pargabenti tikrąją sosto paveldėtoją!

Linksmoji animacija kaip visada kupina šmaikščiausių dialogų ir beprotiškiausių nuotykių – „Trys didvyriai ir sosto paveldėtoja“ su visų pamėgtais herojais Lietuvos kino teatruose jau nuo 2019 m. vasario 1 dienos.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

37 Žmonių nori pamatyti

17

balsai

4,94

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Trys didvyriai ir sosto paveldėtoja (Tri bogatyria i naslednica pristola)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.